בית / Fun / דעות / חופשה בטורקיה – הכל כלול (גם כאבי הבטן)
חדשות כרמיאל

חופשה בטורקיה – הכל כלול (גם כאבי הבטן)

חדשות כרמיאלאבי גיסברג, כדורגלן עבר במכבי חיפה, עכו ובני סכנין, השיג דאבל היסטורי עם הנוער של מכבי חיפה, אליפויות בבוגרים במדי עכו ובני סכנין, נמנה על סגל נבחרת הנערים וקפטן נבחרת ישראל צפון בגיל נערים. כיום מנהל המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה ופרשן כדורגל, בין היתר בערוץ 2, ערוץ 1 וערוץ הספורט

מייל: avigi2@bezeqint.net

 

אז החלטנו ב-400 ימי החג שהצטברו כדי שהילדים לא יטפסו על הקירות בבית, לצאת לחופשת בטן גב הכל כלול, שמהר מאוד תתברר כחופשת בטן בלי גב.

בדקנו מה הכי משתלם ולאור ההיכרות שלנו עם חופשה באנטליה סגרנו דיל לארבעה ימים במלון מפואר, הכל כלול!

יש כמה סיבות שאני אוהב לצאת למלון הכל כלול בטורקיה. הסיבה הראשונה כמובן שהכל כלול, הסיבה השנייה שכאחד שלא אוהב לטוס, טורקיה זה אידיאלי, רק שעה טיסה ואתה מגיע למקום שהוא באמת גן עדן אמיתי.סיבה שלישית שלעומת אירופה שם כל האוכל מושתת על חזיר (לא סובל), באירופה אפילו קרואסון שוקולד בא עם חזיר, אפילו לחזירים שם נותנים לאכול חזיר… טורקיה זו מדינה מוסלמית אז אין חזיר בשום דרך באוכל.

יצאנו לדרך. כבר בשדה תעופה פגשת את כל ישראל, מה שלא ידענו שאנחנו נהיה דוברי העברית היחידים במטוס (ובמלון) ושוב השאלות המטופשות, ארזת לבד? לא עניתי. הפעם ארזתי עם איסמעיל הנייה ודוד של בן לאדן. מישהו נתן לך משהו להעביר? כן, חבילה עם שעון מתקתק, לא שאלתי מה זה. יש לך סכין? כן סכין טבחים בתיק. נו באמת… יצאנו לדרך. במטוס קיבלו את פנינו דיילות טורקיות שהוכיחו שלא רק לטורקים יש שפם, גם לטורקיות (אגב, הטענה שלכל הטורקים יש שפם אינה נכונה, בכלל עד גיל 8 אין להם שפם).

הטיסה כל כך קצרה שכבר בהמראה, חבורת מתלהבים שהייתה במטוס הגיבה במחיאות כפיים סוערות כי אין זמן, תכף הנחיתה. מרוב שהטיסה קצרה מקבלים חצי כוס שתייה שתספיק לשתות עד ההגעה.

לצערי, על הטיסה היו 5 תינוקות שצרחו עוד לפני שהמטוס המריא ועד שקיבלנו את המזוודות, בכי מטורף. כל הטיסה עשו תורנויות ביניהם, זה פשוט מוציא מהדעת. לא הפסיקו לשנייה, הרגשתי כמו בחדר לידה. ביקשתי מהדיילת אפידורל.

אני נוהג להעביר בזמן טיסה את הזמן בלפחד וגם בלקרוא ספר. הפעם בגלל שהטיסה קצרה אז לקחתי משהו קצר, את הספר קופיקו בקיבוץ…

אתה מגיע לאנטליה. באמת מקום גן עדן, הילדים באטרף ישר רוצים בריכה, אתה רוצה רק לנוח אבל מה??? הכל כלול. כל דקה שאתה ישן זו דקה שאתה מפסיד אוכל. הסתערנו על כל הבא ליד אתה אוכל בטורקיה 17 ארוחות ביום ודוחף עוד גלידה כי נשאר מקום, בין הארוחות את מנשנש עוגות. אחרי יום אתה כבר לא צריך מצופים, אתה פשוט צף בים. כל היום שלך מתנהל סביב האוכל, בריכה, אוכל, ים, אוכל, מגלשות, אוכל, לונה פארק (מקיאים), אוכל…

הארוחות שם נמשכות עד 1 בלילה ואתה אוכל את עצמך למוות והעוגות… אלוהים איזה עוגות ואתה רוצה הכל ואתה מעמיס 25 סוגי עוגות ואתה רק נותן ביס מכל פרוסה ופתאום אתה מגלה שהיו קבבים טובים שלא ראית, אז אתה קם לקחת כי לא תצא פראייר עם הקבב ואתה מוצא את עצמך אוכל עוגת ריבת חלב בתוספת קבב. אתה מוצא את עצמך בלי ערך לאוכל, חופף עם קוקה קולה, מייבש פנים עם בגט, מנקה אוזניים עם מקלות שומשום ונותן לחתולים בקלאוות – ולא יודע אם זה רק אצלנו, אבל תמיד, תמיד ארבעה בחדר, אתה מוצא את עצמך במקלחת עם 25 מגבות ואתה בחיים לא תדע מה שלך, אז בסוף אתה מתנגב עם מגבת פנים כי היא היחידה שמצאת חדשה ויבשה. אחרי יומיים לדעתי השירות החשאי של המלון קלט שהם מפסידים עלי, קיבלתי וירוס מסתורי (אני משוכנע שהם השתילו לי משהו כי זו הייתה הדרך היחידה לעצור אותי ולמנוע התמוטטות כלכלית של המלון). יומיים הקאות, חום, חוסר תיאבון, כן, כן, נמצא בגן עדן עם כל האוכל שבעולם, חופשי, ואני עם וירוס לא יכול לקום מהמיטה, לא מסוגל לגעת באוכל, לא בשתייה, לא באישתי, סיוטטטטט.

הילדים המשיכו את הכיף עם חצי אבא מת במיטה, אמא עם אנרגיות מטורפות, 17 ארוחות שעוד נשארו להם ביום וחצי האחרון וככה הסתיימה החופשה. הגענו הביתה עייפים, אך לא רעבים. הילדים קיבלו בדרך במבה ולילד נפלה חתיכה לרצפה ואני אומר לו, תיזהר לא חבל על האוכל? השפיות חזרה. עד החופשה הבאה!

שתפו

כתבה מעניינת:

חדשות כרמיאל

קסם של מעין

אליק דרדיקמן, מורה דרך ומדריך טיולים. בעל נסיון רב בטיולי משפחות עם היבט חווייתי. טלפון 0502516239, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable