בית / חדשות / ספורט / כדורסל / חזק בצמרת: מכבי כרמיאל ניצחה את מגידו
מכבי כלנית כרמיאל לידור הבר כדורסל
לידור הבר. צילום: מכבי כרמיאל

חזק בצמרת: מכבי כרמיאל ניצחה את מגידו

שתפו

מכבי כרמיאל הנחילה להפועל מגידו הפסד ראשון העונה, 72-86 בבית ושמרה את סיכויי ההעפלה שלה לארצית. עוד בליגה א׳: הפסד שביעי למכבי נדב

מערכת פורטל זהר.נט

ניצחון בית חשוב למכבי כלנית כרמיאל על הפועל מגידו, יריבתה בצמרת בליגה א׳ צפון, 72-86. זה היה הפסדה הראשון העונה של מגידו.

הניצחון הכרמיאלי שומר על סיכויי ההעפלה שלה לארצית, אם כי היא בהפרש נקודה מהמובילה הפועל קרית טבעון, שכבר ניצחה אותה העונה.

שמונים ושש הנקודות שקלעה מכבי כרמיאל התחלקו בין כל עשרת השחקנים ששיחקו. בקבוצה אמרו אחרי המשחק כי הדבר מעיד כי ״מכבי כרמיאל היא קבוצת מגובשת ומלוכדת שכל שחקן ברגע נתון תורם מהיכולת האישית שלו לטובת היכולת הקבוצתית״. זאת לעומת הפועל מגידו שסמכהעל יכולת הקליעה של שחקן נבחרת ישראל ומכבי ת״א לשעבר, דגן יבזורי (24 נקודות) ושירן ראובן.

רבע ראשון מצוין במיוחד התקפית של מכבי כרמיאל הסתיים בתוצאה 18-24, ברבע השני המשיכה אותה מגמה כשמעל כולם בלט לידור הבר במשחקו הטוב ביותר העונה, בהגנה מצוינת ובהתקפה טובה מאד. הבר קלע מכל מצב (סיים את המשחק עם 18 נקודות). במחצית הובילה כרמיאל בהפרש 12 נקודות, 35-47.

חדשות הספורט בפורטל זהר.נט:

מגידו פתחה את המחצית השנייה מצוין עם שש נקודות רצופות של יבזורי ואט אט כרסמה בהפרש. הרבע השלישי הסתיים בפער של שש נקודות בתוצאה 58-64.

ברבע הרביעי חזרה מכבי כרמיאל לעצמה, קלעה מכול מצב, 22 נקודות ברבע עצמו – וספגה רק 14 נקודות. בסיום, 72-86, ניצחון חשוב במיוחד.

קלעו למכבי כרמיאל: לידור הבר 18, קליי אוונס 15, עידן קשת 14, שי זלץ ותומר ביתן 8 כ״א, ליאור לוי, שלומי איזנקוט, יואב סלמה וחסן נאור 5 כ״א, אופק שוסטר 4.

במשחק נוסף בליגה א׳ צפון, הייתה מכבי נדב כרמיאל, העולה החדשה, קרובה להפתיע את הפועל נעם העמק עילית בחוץ, אך נכנעה לה בסופו של דבר, 71-74. זה היה הפסדה השביעי העונה של נדב כרמיאל. יש לה ניצחון אחד, והיא מדורגת במקום ה-9 מתוך 11 בליגה. במחזור הבא תארח הקבוצה את הפועל נעם עמק יזרעאל יריבתה בתחתית, למשחק קריטי.

במשחק בליגה ב׳ צפון ניצחה מכבי עירוני כרמיאל (עוצמה-הישגי) את הפועל סחנין בבית, 64-74. עירוני מובילה את הליגה עם מאזן מושלם, 8 נצחונות ב-8 משחקים.

כתבה מעניינת:

אופק שוסטר מכבי כלנית כרמיאל

מכבי כרמיאל ״עצרה״ ב-100

שתפומערכת פורטל זהר.נט המשחק בין המוליכה של ליגה א׳ צפון, מכבי כלנית כרמיאל לאחרונה בטבלה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.