בית / חדשות / חדשות כרמיאל / חנוכה בכרמיאל: סינדרלה, שער הזה וקרקס ניאון שואו

חנוכה בכרמיאל: סינדרלה, שער הזה וקרקס ניאון שואו

שתפו

בימי החג יועלו הצגת הילדים 'שער הזהב' בכיכובם של שולי רנד ואלי יצפאן וקרקס על הקרח 'שלגיה ושבעת הגמדים'. עוד בדצמבר: הצגת הילדים 'סינדרלה' עם רינת גבאי, קרקס ניאון שואו מרוסיה והמחזמר לילדים 'ספר הג'ונגל'

בהיכל התרבות בכרמיאל נערכים לחודש דצמבר גדוש במיוחד עם מבחר מופעי חנוכה לילדים. המופעים ייפתחו טרם החג, כבר ביום ראשון 18 בדצמבר (בשעה 17:30) עם הצגת הילדים 'סינדרלה' בכיכובה של רינת גבאי. ביום שבת 24 בדצמבר (11:00) יעלה על בימת ההיכל קרקס 'ניאון שואו' מרוסיה, קרקס מודרני ללא בעלי חיים, בהשתתפות טובי האמנים של קרקס מוסקבה עם אקרובטיקה, הולה הופ, גמישות, ג'גלינג, רכיבה על תת אופן, להטוטנים וליצנים.

ביום ראשון 25 בדצמבר (17:30) תועלה הצגת הילדים 'שער הזהב' בכיכובם של שולי רנד ואלי יצפאן, וביום רביעי 28 בדצמבר, (17:00) יעלה בהיכל קרקס על הקרח עם 'שלגיה ושבעת הגמדים' במופע על במה מכוסה בקרח. את מופעי החג לילדים יחתום המחזמר 'ספר הג'ונגל' ביום חמישי 5 בינואר (17:30). עוד במהלך השבועות הקרובים: ערב שנסונים על טילדה רג'ואן (22 בדצמבר, 20:30), מופע סטנדאפ עם קובי מימון (30 בדצמבר, 21:00) ומופע של גיל שוחט המארח את אחינועם ניני (4 בינואר, 21:00).

כתבה מעניינת:

כפר ראמיה צילום ארכיון

כפר ראמיה מתרוקן: אחת המשפחות הסכימה לעזוב

שתפוראש העיר משה קונינסקי: הפינוי יאפשר הקמת 140 יח״ד, לאחר השלמת המו״מ עם המשפחות הנותרות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.