בית / חדשות / פלילים ומשפט / כרמיאל: מטען חבלה התפוצץ ברכב
פיצוץ רכב אזור תעשייה רחוב החרושת 48 כרמיאל 2019-04-02

כרמיאל: מטען חבלה התפוצץ ברכב

אירוע חריג: מטען שהוטמן ברכב פרטי התפוצץ באזור התעשייה. בנס לא היו נפגעים, המשטרה חוקרת

מאת גיל דובריש

אירוע חריג במיוחד בכרמיאל: מטען חבלה שהוטמן ברכב פרטי גרם לפיצוץ עז בחניון ברחוב החרושת באזור התעשייה בעיר.

גם זה יכול לעניין אתכם בפורטל זהר הצפון:

הפיצוץ אירע היום (שלישי) בסביבות השעה 10 בבוקר בחניון שנמצא ליד מתחם מסחרי ברחוב החרושת 48 בכרמיאל. למרבה המזל, לא היו אנשים בתוך המכונית באותו רגע וגם לא אנשים אחרים בקרבת מקום. נזק כבד נגרם לרכב וכן נגרמו נזקים למכוניות אחרות שחנו בסמוך. כוחות משטרה גדולים הוזעקו למקום וסגרו את האזור בפני קהל הסקרנים. כמו כן הוזעק חבלן של המשטרה במטרה לבדוק את מקור הפיצוץ ולאתר שרידי חומר נפץ. לפי הממצאים הראשונים, הפיצוץ נגרם כתוצאה ממטען חבלה קטן שהוטמן בחלקו הקדמי של הרכב.

הרכב שהתפוצץ שייך לתושבת אחד היישובים ליד כרמיאל, בת 63, הנמצאת בקשרי עבודה עם הוועדה לתכנון ובניה בית הכרם – מרכז מידע הנדסי ששוכן במתחם המסחרי. הוועדה ממונה על אישור היתרי בניה ביישובים בענה, דיר אל אסד, מג׳ד אל כרום, נחף, ראמה וסג׳ור.

אחד האנשים במקום סיפר לזהר הצפון כי נהגת הרכב הספיקה לצאת ממנו כמה רגעים לפני שאירע הפיצוץ הגדול. ״שמענו רעש רב ומחריד, הרבה עשן. חשבנו שזה פיגוע, לא הבנו מה קרה. המשטרה הגיעה מהר מאוד והרחיקה אותנו מהמקום״ אמר האיש.

תושבת העיר העובדת באחד מבתי העסק במתחם, מספרת כי רכבה היה צמוד לרכב הנפגע: ״שמעתי את הבום… חשבתי פצצה… מלחמה. הרכב שלי חנה ממש ליד הרכב שפוצץ. אחר-כך התקשרו אלי מהמשטרה כדי לדווח על הרכב שלי. יש מלא חניות באזור ולא חשבתי שזה יהיה דווקא ליד הרכב שלי. נגרם נזק רב, אני מחכה לשמאי כדי לבצע בדיקה. הזוי שזה קורה בעיר שלנו״.

מהמשטרה נמסר: ״מחקירה ראשונית הוברר שהפיצוץ ארע ממטען שהוטמן ברכבה של אישה (63). הרקע לארוע עדיין אינו ברור, חקירת הארוע הועברה ליחידה המרכזית ובשלב זה נבדקים מספר כיווני חקירה״.

(עריכה אחרונה: 18:40)

 

שתפו

כתבה מעניינת:

שריפה הצתה רכב כרמיאל רחוב עצמון צילום רועי ומורן עמיר

רכב הוצת ונשרף כליל בכרמיאל

שכנים התקשרו להזעיק את מכבי האש, נזקים כבדים נגרמו למכונית. המשטרה פתחה בחקירה לנסיבות האירוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable