רצח בכרמיאל זירת האירוע רחוב קטיף

חשד לרצח בכרמיאל

שתפו

מאת גיל דובריש

צפו: כוחות משטרה ורפואה בזירת הרצח

בוריס ויניק, תושב כרמיאל, כבן 75 נמצא בשעות הצהריים (יום שני) ללא רוח חיים וכשעליו סימני אלימות, בדירה ברחוב קטיף בכרמיאל. המנוח הינו עולה ממדינות חבר העמים, נשוי ואב לשניים.

בסביבות השעה 12:20 התקבלה הודעה במוקד 101 של מגן דוד אדום במרחב אשר על גבר שנמצא ללא הכרה בדירה ברחוב קטיף בשכונת גבעת רם. אחד העדים סיפר לנו כי רעייתו של ויניק חזרה הביתה בשעות הצהריים וכשפתחה את דלת הדירה גילתה למרבה הזוועה את בעלה שוכב על הרצפה כשהוא ללא הכרה ועליו סימני אלימות קשים. למקום הוזעקו חובשים ופרמדיקים של מד"א אשר מצאו את הגבר ללא דופק וללא נשימה. הם נאלצו לקבוע את מותו במקום. לזירת האירוע זרמו כוחות משטרה רבים מכל המרחב, ביניהם חוקרים שפתחו בחקירה בסיוע מעבדת זיהוי פלילי. בשלב זה חושדת המשטרה כי מדובר ברצח על רקע פלילי ואחת האפשרויות שהועלו, היא שמעשה הרצח בוצע במהלך שוד שהשתבש.

אם אכן יתברר כי החשדות נכונים, הרי שזהו מקרה הרצח הראשון בכרמיאל מזה שנים ארוכות. למעשה, הרצח האחרון בעיר בוצע ככל הידוע לפני 12 שנים, בתחילת 2007, כשתושב כרמיאל בן 35 נמצא מת בביתו. שני חשודים במעשה נתפסו לאחר זמן קצר ונשלחו לעונשי מאסר כבדים. לפני 8 שנים, בפברואר 2011 אירע ניסיון לרצח בכרמיאל, כאשר תושב העיר, בשנות השלושים לחייו דקר את אשתו במהלך ויכוח מספר פעמים בפלג גופה העליון. האישה פונתה במצב קשה לבית החולים שם טופלה והתאוששה בסופו של דבר. מאז ועד היום לא אירעו עוד מקרי רצח בתוך כרמיאל.

 

כתבה מעניינת:

חלק משיחה וואטסאפ בין סוכנת משטרתית שהתחזתה לקטינה עם עבריין מין. צילום: דוברות המשטרה

ניסה ״לצוד״ ילדות באינטרנט: נעצר תושב דיר אל אסד במבצע משטרתי ארצי

שתפומערכת פורטל זהר.נט גבר מהכפר דיר אל אסד ליד כרמיאל נמנה על 33 חשודים מכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.