ניידת משטרה משטרת כרמיאל
ניידת משטרה. צילום אילוסטרציה (אין קשר לכתבה)

אדם נשך שוטר, נעצר ואז התברר: הוא שוהה לא חוקי מעזה

שתפו

האיש נעצר בעקבות תלונה על אלימות במשפחה בעיר סכנין, בעת המעצר התנגד ונשך בכוח שוטר שהשגיח עליו. השבוע הוגש נגדו כתב אישום

מערכת פורטל זהר.נט

אדם שנשך שוטר התגלה כשוהה בלתי חוקי מרצועת עזה, שחי בארץ כבר 20 שנה ללא אישור.

בשבוע שעבר התקבל דיווח במוקד 100 על אירוע של אלימות במשפחה בעיר סכנין. שוטרים שהוזעקו למקום אספו ממצאים ופתחו בחקירה, במהלכה אותר החשוד בתקיפה אלימה כשעל גופו סמים לשימוש עצמי. השוטרים נדהמו לגלות כי החשוד הינו פלשתיני תושב עזה, השוהה באופן בלתי חוקי כבר 20 שנה במדינה. הוא נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה, אך כשהגיע לתחנה, תקף בנשיכות שוטר שהשגיח עליו וגרם לו לחבלה בזרוע.

מעצרו של החשוד הוארך לבקשת המשטרה על ידי בית המשפט ואמש (רביעי) בתום חקירה מהירה ומקצועית, הועבר מארג הראיות לחטיבת התביעות, אשר הגישה כנגד החשוד כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בבית משפט השלום בעכו. סעיפי כתב האישום כוללים שורה ״מכובדת״ של עבירות ובהן: כניסה לישראל שלא כדין, איומים, תקיפת שוטר, העלבת עובד ציבור, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, תקיפה סתם והחזקת סמים לצריכה עצמית.

תישארו מעודכנים:

ממשטרת ישראל נמסר כי היא ״רואה בחומרה את עבירות האלימות בכלל ואת עבירות האלימות הפוגעות ברשויות האכיפה בפרט ותפעל בנחישות כנגדם תוך הבאתם לדין של אותם עבריינים״.

כתבה מעניינת:

אסא פיין. צילום מאתר מגידו תעופה

ההרוג בתאונת המטוס הקל: אסא פיין משכניה

שתפומאת גיל דובריש אסא פיין (70) תושב היישוב שכניה שבמועצה האזורית משגב הוא ההרוג בהתרסקות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.