בית / חדשות / חדשות כרמיאל / ח״כ מוטי יוגב ביקר בכרמיאל: פינוי ראמיה על הפרק
רותם ינאי ח״כ מוטי יוגב בכרמיאל 1172

ח״כ מוטי יוגב ביקר בכרמיאל: פינוי ראמיה על הפרק

חבר הכנסת נפגש עם ראש סיעת טב לכרמיאל, רותם ינאי, ודן עימו בעניין הכפר הבדואי ונושאים נוספים

מערכת זהר הצפון

פינוי כפר ראמיה חוזר לכותרות. בשבוע שעבר נפגש ראש סיעת טב לכרמיאל, רותם ינאי, עם ח"כ מוטי יוגב שהגיע לביקור בכרמיאל והשניים דנו ביניהם בנושא הכפר הבדואי הסמוך לשכונת רבין.

בפגישה, בה השתתפו גם נציגים מקרב תושבי העיר, הוזכרה החלטת בית המשפט משנת 1995 שקבעה פיצוי למפונים והפשרת הקרקע על מנת לאפשר הרחבת שכונת רבין. לדברי ינאי, ״בשנתיים האחרונות הוחלט לפנות את השכונה בהתאם לפיצוי שנקבע אז, אבל ההחלטה לא נאכפת. ניסחנו שאילתא שתעלה בכנסת לשר לבטחון פנים והוא יפעל מול המפכ"ל החדש״.

בהמשך הפגישה עם ח״כ יוגב, עלו נושאים אותם מנסה סיעת טב לכרמיאל לקדם בעיר, העיקריים שבהם: אכיפה שוויונית בגליל בנושא יריות, זיקוקים, נזקי רעש ונהיגה פרועה בכבישי האזור וברחובות העיר, קידום בניית חדר מיון קידמי איכותי ואף מיטות אישפוז כשלב ראשון לקראת בניית בית חולים בכרמיאל, קידום פתיחת שלוחות של משרדי ממשלה ומימוש תוכנית הקמת בית משפט בכרמיאל ביחד עם השרה אילת שקד, פרויקט החזרת משפחות צעירות לכרמיאל – פרויקט יצירתי ומוכח שמחייב שיתוף פעולה ענייני עם העירייה, אפעל בנידון והמשך הגדלה, קידום ויישום התכנית לפיתוח הצפון.

לדברי רותם ינאי, ״מדובר בנושאים חשובים שדורשים התמדה, עבודה מקצועית ושיתוף פעולה נכון עם משרדי הממשלה, רשויות החוק וכמובן עם הרשות המקומית וגופי הסמך שלה. אעשה ככל יכולתי ואפעל בכל כוחותיי ומשאביי על מנת לקדם את הנושאים האלה מתוך תקווה לשיתוף פעולה ענייני וחיובי עם ההנהגה הנוכחית למען כרמיאל וכל תושביה״.

שתפו

כתבה מעניינת:

כיבוי אש שריפה תחנת דלק

90% מהשריפות – בגלל מגע אדם

מאות שריפות בשבוע, עבודה מסביב לשעון – כך נראה יום עבודה טיפוסי בתחנת הכיבוי לב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable