בית / Uncategorized / טורי איימוס ולייקי לי חוזרות בענק!
טורי איימוס חוזרת באלבום חדש שמייצג את כל מה שהיא מרגישה כלפי הגיל והתקופה בה היא נמצאת,באחד הראיונות ביוטיוב היא מסבירה שאומן צריך לכתוב ולשיר בהתאם לגיל שבו הוא נמצא

טורי איימוס ולייקי לי חוזרות בענק!

Tori Amos – Unrepentant Geraldines
טורי איימוס חוזרת באלבום חדש שמייצג את כל מה שהיא מרגישה כלפי הגיל והתקופה בה היא נמצאת,באחד הראיונות ביוטיוב היא מסבירה שאומן צריך לכתוב ולשיר בהתאם לגיל שבו הוא נמצא,אני קצת חולק עליך טורי יקירתי ורוצה להזכיר לך שהאלילים שלך הם טרנט רזנור מהלהקת NINוגם מיינארד ג'יימס קינן סולן להקת TOOL ושניהם שרים מראשית דרכם ועד היום טקסטים ללא כל גיל ומאופיינים כך. האלבום כהרגלו מאוד נעים להאזנה ונושק קצת לעצבות שיש לטורי במוסיקה שלה,אני מניח שהאלבום הבא יגיע לרמות של ג'אז ונסיונות להמציא מחדש.
טורי איימוס ולייקי לי חוזרות בענק - אייל דניאל

Lykke Li- I Never Learn
אלבום חדש לזמרת המדהימה הזו משוודיה,סכך הכל בת 28 וכבר עם 3 אלבומים וחתומה בחברת התקליטים EMI המכובדת. אמנם הפריצה הגדולה שלה היתה בשנת 2011 עם השיר I FOLLOE RIVERS ומאז היא נרדפת ע"י כמה וכמה אמנים לדואטים בגלל הקול המיוחד שלה. במוסיקה שלה ובאלבום החדש ניתן למצוא סגנונות של פופ,אינדי רוק,אלקטרוניקה ושורה של כלי מיתר שהופכים את האלבום הזה כבר מהשיר הראשון ליפיפה. הלב שלכם מוכן לזה?
LykkeLiPR100111

https://www.youtube.com/watch?v=d_UJunpjmCQ

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable