בית / משפחה פלוס / אהבה וזוגיות / ט"ו באב (2) – אז מה עושים? חג האהבה
חדשות כרמיאל

ט"ו באב (2) – אז מה עושים? חג האהבה

תמונה מאיה דוד לב כחול 2019מאיה דוד

מנהלת מרכז הרמוניה, מדריכה ומנחה להעצמה

והעשרת ההנאה הזוגית, 052-3725612

חג האהבה יכול להיות חגיגה נפלאה והזדמנות לצאת מהשגרה

אני באופן אישי אוהבת את היום הזה!  זה יום שבמקורו הוקדש לחיבורים בין זוגות, זו הייתה הפקה ענקית של אירוע בטבע, בין כרמים ועצים, מלא תנועה, אהבה אבל הכי הכי ניתן דגש בהפקה ליצירת שמחה.  קיימות פרשנויות רבות למהות השמחה ביום זה ואני אם אומרת "אם כבר תנועה אז שתהיה בשמחה"

אז זה לא משנה כמה זמן אתם בזוגיות, כבר נצח או הכרתם ממש לא מזמן, וזה לא משנה מה תחליטו לעשות, העיקר שתבלו יחד, תיהנו ותשמחו!

עוד בנושא:

 

אז הכנתי לכם כמה רעיונות שתוכלו ליהנות:

  1. תבעירו את האש:

צרו לכם אווירה – קחו אתכם כל מה שיתאים לאווירה, שיפודי מרשמלו, אלכוהול, קינוח שאפשר להכין על האש, מחצלת, קפה וקדימה, תתחילו להתרפק.

חדשות כרמיאל

  1. תאכלו סרט:

מה יותר טוב מלחבר את נושא הסרט לאוכל שיוגש בחוויה, תבחרו קלסיקה ותבנו ממנה תפריט שיענג לכם את הערב. כמו למשל, בחירת הסרט ספרות זולה עם ארוחת בורגרים מושחתת!

חדשות כרמיאל

  1. השיר שלכם!

תשאירו מאחור את קבוצת החברים והזמינו לכם חדר קריוקי, אין דרך טובה מזו לחגוג את הכימיה שלכם בשירי דואט אל תוך הלילה.

חדשות כרמיאל

 

  1. מבשלים זוגיות?!

כמו שאנחנו יודעים, כל המסעדות מלאות עד למקסימום, אז מה יותר טוב מלהירשם לשיעור בישול בו תוכלו לבשל אחד לשני, תזכרו! דברים תמיד נוטים להתחמם במטבח!

חדשות כרמיאל

 

  1. מוצאים את המטמון

אם הענקת מתנות היא חלק משפת האהבה שלך, שלחו את בן/בת הזוג שלכם  למסע צייד בליווי רמזים בכתב יד כדי למצוא את מתנת ט"ו באב שלהם. לזוגות הותיקים יותר, יכולים לשלב את חלוקת הרמזים במקומות משמעותיים עבורכם.  לקבלת רעיונות נוספים, בידקו ב- Pinterest

חדשות כרמיאל

לייצר חיבור בזוגיות קיימת ובתנועה האינטנסיבית של היום יום שלנו ועוד בשמחה, לא תמיד הולך! זה נכון שהמציאות לא תמיד מאפשרת… בסוף כמו תמיד, אני אומרת, זה בידיים שלנו!

ט"ו באב הוא היום המקביל בלוח העברי והוא התאריך ההופכי אסטרונומית לט"ו בשבט המוכר כראש השנה לאילנות – ראש השנה בו נוטעים עצים.

אז ט"ו באב מאפשר לנו לחגוג עוד יום חג בו ניתן לחדש ולהתרגש מהתחלה! אנחנו מציינים את האהבה שלנו בשמחה ונוטעים עץ נוסף לשנה נוספת של חיבור, אהבה ושמחה.

 

תיהנו! חג ט"ו באב שמח

 

שתפו

כתבה מעניינת:

חדשות כרמיאל

שידוך זה גאוני

מאיה דוד, מנהלת מרכז הרמוניה, מדריכה ומנחה להעצמה והעשרת ההנאה הזוגית, 052-3725612    שידוך בעולם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable