רכבים לפירוק רכבים מפורקים מכוניות הרוסות
צילום אילוסטרציה

הכל על מכירת רכבים לפירוק

שתפו

הרכב שאתם כל כך אוהבים שבק חיים? אנחנו בטוחים שיש לכם סנטימנטים לבונבוניירה שלכם, אך לכל דבר טוב יש סוף וגם ממנו תצטרכו להיפרד.

במאמר הבא נסביר למה כדאי למכור את הרכב הישן לפירוק, איך מתבצעת המכירה וגם, כמה זה ישתלם לכם? כל התשובות לפניכם

מכירת רכב ישן לפירוק – למה זה חשוב?

למרבה הצער, הרכבה ששימש אתכם הרבה שנים שוכב כעט כמו גרוטאה ולא זז. במצב כזה, הוא פולט רעלים שעלולים לפגוע בדרכי הנשימה של העוברים והשבים ולמעשה בכל מי שגר בקרבתו. לכן, חשוב מאד להימנע מהמצב הזה ולהסיע אותו למקום רחוק על מנת שלא יהווה סכנה בריאותית.

בנוסף, בעלי רכבים עומדים שלא מוסרים את הרכב שלהם לפירוק בטווח הזמן הנקבע להם, עלולים לקבל קנס כספי גבוה מהעירייה.

איך מתבצעת המכירה?

אל האזור בו ממוקם הרכב מגיע גורר מקצועי שתפקידו להעביר את הרכב לחניון ייעודי המכיל רכבים לפירוק. בשלב הזה, צוות מקצועי ניגש אל הרכב, מפרק את כל הרכיבים הפנימיים שלו ובודק מה מצבם.

במידה והוא מזהה רכיבים תקינים שניתן לבצע בהם שימוש ברכבים אחרים, הוא מבצע הערכת שווי של חלקי החילוף ואת הסכום הזה הוא מציע עבור בעל הרכב.

ברוב המקרים, לא מדובר בסכומים גדולים וכמובן שערך חלקי החילוף משתנה בהתאם למצב שלהם, אך אין ספק שמדובר בסכום לא מבוטל שבעל הרכב לא היה מקבל אם לא היה מוכר את הרכב לפירוק. בקיצור, אתם לא תתעשרו מהסכום הזה, אך זה עדיין משתלם.

אגב, את חלקי החילוף שניתן למחזר, כמו פלסטיק, השלדה והזכוכית, שולחים למחזור וכך תורמים גם לאיכות הסביבה.

מה היתרונות במכירת רכב לפירוק

היתרון המשמעותי עבורכם הוא כמובן בראש ובראשונה כספי. מעבר לעובדה שאתם נמנעים מקנסות יקרים ולא נעימים, אתם גם מקבלים כסף עבור חלקי החילוף, שזה המינימום שאתם יכולים לקבל מהרכב שכל כך אהבתם.

בנוסף, התהליך מאפשר לכם לצמצם למינימום את ההתעסקות עם הרכב הישן, התחמקות מדוחות, מימון תיקונים ושירותי גרירה. אגב, חשוב לציין שגם במידה והרכב הלא תקין עומד, עדיין עליכם לבטח אותו בביטוח מחובה, הוצאה כספית לא מבוטלת

לבסוף, חשוב לציין שגם הפן המנטלי משחק פה תפקיד. אתם לא רוצים לראות את הרכב האהוב שלכם נזרק אחרי כל כך הרבה שנים בהן הוא שירת אתכם. מכירת הרכב לפירוק לפחות תעניק לכם את התחושה שהרכב סיים את תפקידו בחייכם בצורה מכובדת.

אז אם הזמן שלכם הוא משאב חשוב, באמת שאין לכם טעם להתעסק עם הרכב, להעלות מודעות של מכירה, להתעמת עם לקוחות בטלפון ולבזבז אנרגיה יקרה. פשוט העבירו את הרכב לחברה אמינה, כמו גרר איתי קניית רכבים לפירוק ותהיו בראש שקט שהתהליך הזה נמצא מאחוריכם.

(תוכן מקודם)

*** Best Links

כתבה מעניינת:

ביטוח לרכב צילום אילוסטרציה

מה זה ביטוח מקיף לרכב?

שתפומערכת פורטל זהר.נט יציאה לנסיעה, בידיעה שאתם מכוסים מבחינת הביטוח, היא תחושה נהדרת. אבל תחילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.