בית / כרמיאל / כלכלה ופיננסים / יוזמה חדשה: אתר משלוחים המחבר בין העסקים הפעילים לתושבים
אתר משלוחים מחזקים את העסקים בכרמיאל
צילום מהאינטרנט

יוזמה חדשה: אתר משלוחים המחבר בין העסקים הפעילים לתושבים

שתפו

לאחרונה הוקם אתר חדש המאפשר לבצע קניות מרחוק ואיסוף עצמי או הזמנת משלוחים לכול רחבי העיר, ביוזמתם של חברי מועצת העיר רותם ינאי וגיא מרציאנו

מאת גיל דובריש

יוזמה חדשה מיועדת לקדם את העסקים הפעילים בכרמיאל גם בימים אלה של משבר הקורונה ולחבר ביניהם לציבור התושבים. חברי מועצת העיר רותם ינאי וגיא מרציאנו עומדים מאחורי הקמת אתר אינטרנט משלוחים חדש תחת הכותרת "מחזקים את העסקים בכרמיאל". האתר מרכז בתי עסק בעיר ויוצר פלטפורמה המאפשרת יצירת קשר ישיר עם העסקים ולהזמין מוצרים. בינתיים הצטרםפו ליוזמה כמה עסקים ממגוון תחומים כמו מסעדות, בתי מאפה, חנויות בעלי חיים, כלי עבודה, צעצועים ומשחקים, שיפוצים ועוד, כשהכוונה היא להרחיב ולהגדיל את מספר בתי העסק. ינאי ומרציאנו מבקשים מעסקים נוספים ליצור קשר ולהצטרף לאתר – ללא עלות כלשהי.

בהודעה שפירסמו השניים נמסר: "בעיצומו של משבר הקורונה חשבנו על דרך לעודד תושבים להשאר בביתם ובמיוחד לסייע לעסקים הכרמיאלים ביצירת פלטפורמה להזמנת מוצרים מהעסקים בעיר שכולנו כל כך אוהבים ומעריכים. היוזמה שפיתחנו באה לחבר בפועל בין בעלי עסקים מקומיים מכרמיאל ובין תושבי העיר הזקוקים לשירותים שונים. האתר מעמיד לרשות כולנו אפשרות של קנייה מרחוק, איסוף עצמי ללא מגע או שירותי משלוחים ומטרתה היא שמירה על בריאות התושבים לצד חיזוק העסקים המקומיים. באתר החדש שהקמנו, תוכלו למצוא עסקים מקומיים מכרמיאל שעושים משלוחים בעיר בתקופה זו ושפועלים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

רותם ינאי גיא מרציאנו
רותם ינאי וגיא מרציאנו. צילומי ארכיון

כתבה מעניינת:

חברת שילוח מחו״ל צילום אילוסטרציה Ofir Arie

שילוח מחו"ל – איך עושים את זה נכון?

שתפובמאה ה-21 העולם הוא כפר גלובלי אחד קטן והשילוח המתאפשר ממדינה אחת לשניה הופך את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.