בית הספר הטכני ישיבה עיריית כרמיאל
ישיבה בנושא בית הספר הטכני. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

יוזמה חדשה: הקמת שכונה לאנשי כוחות הביטחון בכרמיאל

שתפו

ראש העירייה משה קונינסקי מקדם הקמת מתחם מגורים שבו עשרות יחידות דיור במסגרת ההיערכות להעתקת בית הספר הטכני של חיל האוויר מהקריות לכרמיאל. העבודות צפויות להתחיל בספטמבר 2020

מערכת פורטל זהר.נט

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי מקדם יוזמה חדשה להקמת שכונת מגורים עבור אנשי כוחות הביטחון בעיר, כחלק מההיערכות לקראת העתקתו של ביה״ס הטכני של חיל האוויר מהקריות לכרמיאל.

קונינסקי נפגש השבוע בירושלים עם שר האוצר משה כחלון ועם סגן שר האוצר ח"כ יצחק כהן והעלה בפניהם את תכניתו להקים מתחם מגורים חדש, שיכלול עשרות יחידות דיור דו-משפחתיות ובתים מדורגים. בפגישה, הודיע סגן שר האוצר כי בכוונת המשרד להקצות סכום של כ-50 מיליון שקלים להקמת מעונות לתלמידי ביה״ס הטכני. בפגישה השתתפו בנוסף לראש העיר משה קונינסקי גם מנכ״לית העירייה ד״ר שולה מנחם וגזברית העירייה ענת לנקסנר.

משה קונינסקי: ״במסגרת ההיערכות להקמת להעתקת בית הספר הטכני של חיל האוויר מחיפה לכרמיאל, ציינתי בפני השר כחלון וסגנו ח״כ יצחק כהן כי, הנחיתי את מהנדס העיר להכין תכנית להקמת מתחם מגורים לאנשי כוחות הביטחון ולשמחתי, השר וסגנו הביעו עניין רב והבטיחו לבדוק את יוזמתי עם הגורמים הרלוונטיים במנהל מקרקעי ישראל ובמשרד הביטחון״.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

ראש העיר משה קונינסקי אמר: "אני שמח ומברך על כך שהתכנית להעתקת בית הספר הטכני – המכללה של חיל האוויר לכרמיאל קורמת עור וגידים".

עוד אמר קונינסק: "אני משוכנע שהמעבר של ביה"ס הטכני לכרמיאל והקמת מתחם המגורים החדש לאנשי כוחות הביטחון, יביאו לחיזוק האוכלוסייה הצעירה ויתרמו ותתרום מאוד למינוף ומיתוג העיר כאטרקטיבית. אני גם רואה בכך הזדמנות יוצאת דופן להודות לאנשי כוחות הביטחון על שירותם למען המדינה".

כתבה מעניינת:

נחש צפע צילום אילוסטרציה Depositphotos

בת 17 מכרמיאל הוכשה ע״י נחש ארסי – ולא הרגישה

שתפובת 17.5 מכרמיאל הוכשה ככל הנראה ע״י צפע במהלך טיול לימודי בהר מירון. היא אושפזה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.