דב שטרנשוס ז״ל. צילום באדיבות חב״ד כרמיאל
דב שטרנשוס ז״ל. צילום באדיבות חב״ד כרמיאל

יוזמה מרגשת: לטובת משפחות במצוקה ולזכר החלל הכרמיאלי

שתפו

בית חב״ד כרמיאל מקדיש קמפיין גיוס המונים חדש שמטרתו להגדיל את היקף חבילות המזון לנזקקים לזכרו של רב-סמל דב שטרנשוס ז״ל שנפל במלחמת לבנון השניה

מערכת פורטל זהר.נט

יוזמה חדשה ומרגשת: במרכז החסד של בית חב"ד כרמיאל יצאו בקמפיין גיוס המונים המוקדש לזכר רב-סמל דב שטרנשוס ז״ל, חלל צה״ל מכרמיאל שנפל במלחמת לבנון השניה מירי טיל על ספינת חיל הים חנית עליה שירת כמכונאי מוטס.

בית חב״ד בעיר מפעיל פרוייקט חברתי מיוחד במסגרתו מחולקות מידי יום עשרות מנות מזון חם למשפחות רווחה. בשיתוף פעולה ייחודי עם עמותת לקט ישראל הפועלת להצלת מזון עודף, נאספים עודפי מזון חם וטרי ממפעל רפאל בלשם, נדגמים על ידי מבקר איכות של מרכז החסד לפי הנחיות משרד הבריאות, ומשונעים לכרמיאל. המנות נארזות ומחולקות כאן על ידי צוות המתנדבות במרכז החסד לכ-50 משפחות ובודדים מכרמיאל הנמצאים במצוקה כלכלית.

בחב״ד כרמיאל מציינים כי ״כיום מגיעות אלינו פניות רבות ולא לכולן אנו יכולים לענות. הצורך הגובר בשטח מחייב אותנו להכפיל את האספקה ל-100 משפחות ביממה! אנו מבקשים מכם להיות שותפים איתנו במצווה זו. אל תתנו למשפחות כרמיאל לרעוב!״.

מרכז החסד של חב"ד כרמיאל הוקם בשנת 2018 במטרה לתת מענה למשפחות הזקוקות לסיוע של מזון מבושל חם על בסיס יומי. בהוקרה על אישיותו וזכרו של רב סמל דב (דובי) שטרנשוס, החליט מרכז החסד להקדיש השנה את הפרויקט לעילוי נשמתו.

כתבה מעניינת:

חונכים את הקונדיטוריה הלימודית בכפר הילדים בכרמיאל. מיקי שמו משה דולב אורן וזאנה ראובן קרופיק נעמה הלוי מאר סמר בשארה צילום אביב גוטליב

הקשר של מיקי שמו לקונדיטוריה בכרמיאל

שתפומערכת פורטל זהר.נט קונדיטוריה לימודית חדשה נחנכה בכפר הילדים בכרמיאל ביוזמת דירקטוריון בנק הפועלים. לפני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.