רצח דיר אל אסד שיפודיה. צילום: מצלמת אבטחה
רצח דיר אל אסד שיפודיה. צילום: מצלמת אבטחה

יורים ללא אבחנה: רצח כפול בדיר אל אסד

שתפו

כך קלטה מצלמת האבטחה את הירי שבו נרצחו האחים אפז סנע אללה ואחמד סנע אללה מירי אלמונים בשיפודייה בדיר אל אסד ביום שישי

מערכת פורטל זהר.נט

תסיסה גדולה בכפר בעקבות רצח כפול בסוף השבוע בדיר אל אסד: שני אחים, אפז סנע אללה (26) ואחמד סנע אללה (23) נרצחו ושני ילדים בני 13 ו-10 נפצעו באורח קל עד בינוני.

ביום שישי קצת אחרי השעה 8 בערב, הפרו קולות ירי את השקט בכפר שליד כרמיאל. אלמונים רעולי פנים פתחו ביריות לעבר שיפודיית אבו שאהר בדיר אל אסד ופגעו אנושות בשני האחים שהיו במקום ואשר המסעדה שייכת להם. כמו כן פגעו היורים בשני ילדים שעמדו בצד. אמבולנסים הוזעקו למקום ופינו את הנפגעים למרכז הרפואי לגליל בנהריה, שם נקבע מותם של שני האחים. הילדים שנפצעו טופלו, אחד מהם שוחרר כבר למחרת.

מצלמת אבטחה במסעדה תיעדה את האירוע הקשה. בצילומים ניתן לראות את שני היורים מגיעים לשיפודייה, יורים מקרוב בשני האחים שעמדו מאחורי הדוכן ונכנסים מאחורי הדלפק כדי לוודא הריגה. כמו כן ניתן לראות את שני הילדים שעמדו בצד ונפגעו מהירי. לקוח נוסף שסעד על השולחן נראה מתכופף ומסתתר כשהוא מבחין ביורים.

המשטרה פתחה בחקירת האירוע, מתברר כי האלמונים הגיעו ברכב מילוט לבן שמתועד במצלמות אבטחה, יצאו משם, ביצעו את הירי ואז נמלטו ברכב שבו המתינו להם כנראה עוד שני אנשים. לטענת גורמים בכפר הם יודעים מי אחראי לירי וטוענים כי הרקע למעשה הוא סכסוך ישן בין משפחות.

 

כתבה מעניינת:

פריצה טופ קלאב כרמיאל צילום פרטי

שברו, הרסו וגנבו בטופ קלאב

שתפומשמר הגבול תפס חוליית פורצים שלפי החשד ביצעה סדרת פריצות ברחבי הארץ, כולל בסופ״ש האחרון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.