יו”ר האופוזיציה שנטש בכעס את ישיבת המליאה אחרי 10 דקות מאשים: חברי המועצה מיהרו לחתונה

שתפו

משה קונינסקי טוען כי ראש העיר סרב לדון בנושאים שהעלתה סיעתו לסדר היום  העירייה: “לא כל דבר המועלה על ידי האופוזיציה מתקבל על ידי חברי המליאה וניתן להבין את התסכול של חברי האופוזיציה”

יו”ר האופוזיציה שנטש בכעס את ישיבת המליאה אחרי 10 דקות מאשים: חברי המועצה מיהרו לחתונה 

יו”ר האופוזיציה, משה קונינסקי, עזב אחרי עשר דקות בלבד, את ישיבת מועצת העיר ביום רביעי שעבר, במחאה על כך שנושאים שביקשה האופוזיציה להעלות לסדר היום נדחו ע”י ראש העיר. קונינסקי טוען עוד כי לאחר הישיבה, שננעלה לדבריו אחרי כ-15 דקות בלבד, התברר לו כי חלק מחברי המועצה מיהרו באותו ערב להגיע לחתונת בנה או בתה של אחת מהעובדות הבכירות בלשכת ראש העיר.

לטענת קונינסקי, “אלדר סירב לדון בנושאים שהסיעה שלי ביקשה להעלות לדיון במליאה. בישיבה לא עלו לדיון  נושאים חשובים רבים שביקשה האופוזיציה לקיים בהם דיו כגון: בטיחות הולכי רגל במעברי חצייה בעיר; בזבוז משאבי ציבור במשרות חדשות שמעוררות חשד שהומצאו, לכאורה על מנת לספק מקומות תעסוקה למקורבים; חובות ושל עשרות מיליוני שקלים שחייבת העירייה לבנקים ולחברת מקורות; נסיעות עובדי עירייה ונציגי ציבור למשלחות על חשבון קופת העירייה; קיום הסכמי ברית ערים תאומות ללא כל תכלית ומטרה ועוד”.

קונינסקי ציין כי הוא וחברי סיעת מהפך סירבו להצעת ראש העיר כי נציג מטעמם ישתתף במשלחת שיצאה מכרמיאל לעיר התאומה מץ בצרפת, בה השתתפו נציגים של העירייה, מועצת העיר ורשת המתנ”סים. עוד הוסיף ואמר: “אלדר אינו נוהג בדרך דמוקרטית, מעדיף לסתום פיות ולא נותן ביטוי לאופוזיציה. אלדר שוכח שכ-40% מתושבי העיר מיוצגים ע”י קונינסקי”.

באשר לסיומה המהיר של ישיבת המועצה, אמר יו”ר האופוזיציה: “רבים מהנוכחים שלקחו חלק בישיבה מיהרו לחתונת בנה או בתה של עובדת בכירה בלשכתו של אלדר, בעוד שהאוטובוס שהוזמן למשתתפי הארוע המתין ברחבת העירייה”.

קונינסקי איים כי המשך התנהלות ישיבות המועצה בדרך שכזו, תביא אותו לפנות בתלונות רשמיות אל מבקר המדינה ומשרד הפנים.

בתגובה לעניין נמסר ע”י לביאה שלו-פישר דוברת העירייה: “מועצת העיר כרמיאל מתנהלת, תמיד, בהתאם לכללים ובהתאם לחוק. מטבע הדברים לא כל דבר המועלה על ידי האופוזיציה מתקבל על ידי חברי המליאה וניתן להבין את התסכול של חברי האופוזיציה”.

כתבה מעניינת:

מרוץ הלילה ביג כרמיאל צילום איריס גליקמן

הצליח ובגדול: קונינסקי רוצה להפוך את מרוץ הלילה למסורת שנתית

שתפוקרוב ל-800 רצים ורצות לקחו חלק במרוץ הלילה הראשון של כרמיאל שהתקיים לאורך 4 מסלולים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.