משה צדקיהו צילום פרטי
משה צדקיהו. צילום פרטי

יו״ר הנהגת ההורים בכרמיאל על עונשה של כרמל מעודה: קל מדי

שתפו

משה צדקיהו יו״ר הנהגת ההורים העירונית תקף את פסק הדין שקיבלה המטפלת המתעללת: העונש לא מרתיע, יש צורך בהסדרה מיידית של הענף. ומה אתם חושבים על גזר הדין? תצביעו במדגם שלנו (בסוף הכתבה)

מאת גיל דובריש

יו״ר הנהגת ההורים העירונית בכרמיאל מתח ביקורת חריפה וקשה על העונש  שנגזר על כרמל מעודה, המטפלת שהואשמה בהתעללות בפעוטות במשפחתון שניהלה בראש העין. היום (חמישי, 8.7.2021) גזר בית המשפט על מעודה עונש מאסר של 9.5 שנים בפועל ועוד שנה על תנאי, כמו כן היא תיאלץ לשלם פיצוי של 400,000 ש״ח להורי הילדים. הפרקליטות דרשה עונש של 14 שנות מאסר, לאחר שניתן פסק הדין, הורים באולם פרצו בבכי וקראו קריאות שמחה.

יו״ר הנהגת ההורים בכרמיאל, משה צדקיהו תוקף את פסק הדין ומכנה אותו ״עונש קל מאוד״. לדבריו ״אומנם מדובר בעונש משמעותי יחסית לגזרי דין קודמים על התעללות בפעוטות, אך זה עדיין לא מנספיק מרתיע. עם כל הניכויים ו׳ההתנהגות הטובה׳ העבריינית תוכל להשתחרר בעוד 4-5 שנים ותוכל לחזור לעבוד בתחום!״

צדקיהו אומר כי הפיתרון היחיד בעניין הוא הסדרה מיידית של ענף הגנים הפרטיים: ״בהיעדר סיבסוד להורים למסגרות בגילאי 0-3 שנים והיעדר מסגרות מוכרות ומפוקחות שהוא נושא בפני עצמו,  יש צורך בהסדרה מיידית של כל נושא הגנים הפרטיים ובכלל, עם פקחים, עם ביקורים סדירים ועם דרישות סף לתפקידים. לא יתכן שכיום כל אדם יכול פשוט להתקבל לעבודה בטיפול בילדים.חייבת להיות אכיפה ועכשיו! כמו כן, אנחנו בשנת 2021, הגיע הזמן שבכל הגנים יתוקנו מצלמות אונליין, אולי לא חובה שישדרו להורים אך לפחות ניתן יהיה לקבוע שמפקחים יוכלו לצפות בנעשה בכל עת שירצו״.

מה דעתכם על העונש שקיבלה כרמל מעודה, האם הוא חמור מספיק? ענו על המשאל האנונימי שלנו!

האם לדעתך העונש שנגזר על כרמל מעודה חמור מספיק או קשה מדי?

 

כתבה מעניינת:

טקס סיום בוגרים במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה. צילום: רמי פכט

לראשונה מאז הקורונה: טקס בנוכחות בני משפחה במכללת בראודה

שתפוהמכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה קיימה את טקס הענקת התארים החגיגי לבוגריה באוויר הפתוח ולראשונה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.