בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / נס גדול: ילדה נפצעה קל מחלון ממ״ד שנחת על ראשה
חלון ממ״ד נפל דירה כרמיאל

נס גדול: ילדה נפצעה קל מחלון ממ״ד שנחת על ראשה

שתפו

למרבה המזל, הילדה (11) הספיקה לבלום את החלון באמצעות ידיה וסבלה מחבלות קלות בלבד. אימה מודה: ״היה כאן נס גדול, אם החלון היה נופל בזמן השינה זה היה נגמר אחרת״

מאת גיל דובריש

זה היה יכול להסתיים אחרת: ילדה בת 11 מכרמיאל נפגעה באורח קל בראשה ובידיה, לאחר שחלון ממ״ד נפל על ראשה. הילדה טופלה במיון טרם בכרמיאל ושוחררה לביתה כשהיא סובלת מחבלות קלות בלבד.

האירוע התרחש אמש (רביעי) בשעה 21:00 לערך. הילדה ישבה במיטה שנמצאת בחדר הממ״ד וצפתה בטלוויזיה, כאשר לפתע ניתק החלון הכבד מצירו העליון ונחת על ראשה. למרבה המזל, הגיבה הילדה בצורה אינסטינקטיבית, גוננה על עצמה בידיה וכך הצליחה לבלום חלק מעוצמת המכה. היא זחלה מתחת לחלון ורצה לקרוא לעזרה. משם הובאה למיון טרם באזור התעשייה בכרמיאל, שם נבדקה וטופלה.

כנסו לכתבות מעניינות נוספות בפורטל זהר.נט:

אימה של הילדה, שרית (השם המלא שמור במערכת) אומרת כי ״זה באמת נס, תודה לאל. אם החלון היה נופל שעה מאוחר יותר, כשבתי הייתה נרדמת, הפגיעה היתה יכולה להיות הרבה יותר קשה. מעולם לא קרה לנו משהו כזה. הילדה מבוהלת, אבל היא בסדר, הרופאים שללו אפשרות לזעזוע מוח״.

לדברי האם,  ״חדר הממ״ד משמש כחדר אורחים, אך בחופשת הקיץ הבנות שלי אוהבות לישון בו כי מותקנת שם טלוויזיה. היא ישבה במיטה וצפתה בתוכנית כשהחלון נחת עליה, היא הרגישה שמשהו קורה והרימה את היד, כך שהספיקה לעצור את המכה. היה כאן מזל גדול, כי מדובר בחלון כבד מאוד שיכול לגרום לפגיעה קשה. לא שמענו שום דבר, היינו בחדרים. זה בית חדש, אנחנו מתגוררים בו רק כמה שנים, חדר הממ״ד אמור להיות החדר הכי בטוח ובטיחותי בבית ואמור להיות בנוי מהחומרים הכי חזקים ואיכותיים, דברים כאלה אסור שיקרו. כבר יצרתי קשר עם החברה הקבלנית שבנתה את הדירה במטרה לפתור את הבעיה״.

האם מוסיפה ואומרת כי ״אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו ולקרוא לכל מי שמשתמש בחדר הממ״ד כחדר שינה או ילדים, לבדוק היטב את החלונות במקום ולוודא שהם מחוזקים, כדי שלא יקרה חס וחלילה אסון כלשהו. מומלץ גם להזיז את המיטה כדי שתהיה רחוקה ככל האפשר מהחלון עצמו״.

כתבה מעניינת:

אמבולנס מדא מגן דוד אדום

ניצל בנס: ילד נפגע מרכב במעבר חצייה

שתפומערכת פורטל זהר.נט זה היה יכול להסתיים באסון: ילד בן 10 מכרמיאל נפצע הבוקר (ראשון, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.