ילדים מהדרום מתארחים בקייטנה בכרמיאל

שתפו

אתמול (יום ג') הגיע לכרמיאל אוטובוס מלא בילדי קייטנה מהדרום בכיתות ג-ו, שישהו ויבלו כאן  עד יום שישי.

היוזמה להביא את הילדים הייתה של עדי סלע שטרן ואלון שטרן, תושבי מבועים שבמועצה האזורית מרחבים. עדי היא תושבת כרמיאל לשעבר, והוריה עדיין מתגוררים כאן. כשלא אפשרו לשניים להפעיל את הקייטנה שלהם לילדים בדרום עקב ירי הטילים , הם הגיעו לבית הוריה של עדי בכרמיאל , כדי לנוח מעט מהטילים.

בני הזוג שלא יכלו להפסיק לחשוב על ילדי הקייטנה שלהם שנשארו תחת האיום , האזעקות , מפוחדים וחסרי מעש, פנו לראש העיר  עדי אלדר , שבאופן מיידי הסכים לארח את הילדים כאן בכרמיאל.

הילדים הגיעו כמעט מכל יישובי המועצה האזורית מרחבים כמו: תלמי בילו, מסלול, פדויים, פלחים, ניר עקיבא ועוד. משה לוי מנהל המוקד, לקח על עצמו לעזור ולסייע בתיאומים, ארגון רוטרי וארגון הבונים החופשיים בכרמיאל רכשו מזון עבור הילדים ומסייעים בהפעלות. שאלותיהם הראשונות של הילדים, ברגע שהגיעו לכאן  וירדו מהאוטובוס, היו האם יש אזעקות בכרמיאל, האם הם בטוחים עכשיו והיכן המרחב  הממוגן.

הילדים יישהו במועדון ה"ריימנס" בכרמיאל, ייהנו ממגוון פעילויות: פארק המשפחה, החווידע, בריכת הטופ קלאב , מועדון כפרי משגב ויער הקופים, ללא תשלום. בנוסף עדי ואלון הכינו עבורם מגוון גדול של פעילויות. את הילדים קיבלו באהבה אתי שפרברג מארגון רוטרי, שייקה זילברקלנג מארגון הבונים החופשיים, תומר הופמן מנהל אגף הנוער של עיריית כרמיאל ,אוהד גרוסמן שהתנדב לעזור ולהדריך וכמובן עדי ואלון.

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *