פארק המשפחה. צילום ארכיון: צביקה מונר

ילדים מהכפרים התגרו בילדי קייטנה בפארק המשפחה

שתפו

יום כיף של אחת הקייטנות בפארק הסתיים לטענת ההורים וילדיהם באלימות מילולית וקללות מצד ילדי קייטנה מאחד הכפרים. רשת המתנ”סים: לא ידוע לנו על אירוע כזה

מאת גיל דובריש

אירוע חריג ביום חמישי האחרון בפארק המשפחה בכרמיאל: הורים לילדי קייטנה מכרמיאל, סיפרו כי ילדים מקייטנה אחרת, מאחד הכפרים באזור, תקפו באבנים את ילדיהם בשעה ששיחקו להנאתם במקום. לטענת מנהלי הקייטנה, על-אף שהאירוע דווח למנהל הפארק, הוא לא התערב בנעשה.

בתקופת החופש הגדול, מארח פארק המשפחה מדי בוקר, קייטנות רבות מכרמיאל ומכל האזור המגיעות ליום כיף של בילוי והנאה במתחם.

ביום חמישי האחרון, התארחו בפארק ילדים מכמה קייטנות ושיחקו במתקנים השונים. בשלב מסויים, התלוננו ילדים מכרמיאל, על כך שילדים מקייטנה אחרת בגילאי בית ספר יסודי, מקללים אותם בערבית ומשליכים עליהם אבנים. מארגני הקייטנה פנו לטענתם אל מנהל הפארק וביקשו ממנו להתערב בנעשה על מנת להרגיע את האווירה, אך זה פטר אותם לטענתם, בנימוק כי אין ביכולתו לעשות דבר. כעבור מספר דקות שככה המהומה, למרבה המזל ללא נפגעים, כנראה בעקבות התערבותם של מנהלי הקייטנה האורחת.

עד ראייה שהיה במקום סיפר לנו: “המראה היה נוראי, זו הייתה התנהגות ברוטלית של הילדים, הם נהגו בפארק כבשלהם, השמיעו מוזיקה בעוצמה גבוהה ונהגו באלימות מילולית כלפי ילדים קטנים מהם ששיחקו בפארק וזרקו אבנים”.

בעקבות האירוע, עידכנו מנהלי הקייטנה מכרמיאל את ההורים בהתרחשות וביקשו מהם לעדכן את העירייה. אחד ההורים סיפר לנו כי “למרות שהייתה פנייה לעובדים בפארק בעירייה לא ידעו דבר על האירוע החריג”.

הורי הילדים הביעו כעס רב, חלקם טענו כי אם כך מתנהלים העניינים, אין טעם לחזור שוב לפארק המשפחה, בעוד אחרים ציינו כי אין לתת לאירוע חריג אחד להרוס את הכיף לילדים.

הורה נוסף ציין כי זה “הפארק של תושבי כרמיאל, וגם אם רוצים תושבים מבחוץ להיכנס בתשלום, צריך לעשות זאת בהגיון ובמידה לא להיות מסונוורים מהכסף שהם משלמים, כמו כן במידה וההתנהגות של האורחים שמשלמים לא נאותה והם נוקטים באלימות פיזית וונדליזם ומסכנים את הילדים שלנו ובאים ומתלוננים לעובדי הפארק, הם אמורים לעשות משהו בנדון”.

מרשת המתנ”סים שהפארק נמצא באחריותה, נמסר בתגובה: “אכן ביום חמישי האחרון בילו ילדים מאבו סנאן בפארק המשפחה, הילדים צהלו ושמחו שמעו מוזיקה ולא הפריעו כלל לסביבתם. מנהל הפארק מכחיש כל קשר להתנהגות המתוארת, הוא שהה כל העת בפארק ולא הבחין כלל בהתנהגות אלימה מסוג כלשהו. אנו ברשת המתנ”סים נמשיך לעודד קייטנות מכל המגזרים להגיע ולהנות מפארק המשפחה ומהמתקנים ומצפים מתושבינו לנהוג בסובלנות כלפי כולם”.

כתבה מעניינת:

דליקה רכב שדרות נשיאי ישראל

״פתאום הרחתי עשן״: רכב עלה באש ליד קניון לב כרמיאל

שתפומאת גיל דובריש הבוקר (יום ד׳) בסביבות השעה 9 הוזנקו צוותי כיבוי, שיטור ורפואה בעקבות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.