רותם ינאי דודי שבת 2018-09

יש עתיד לא תתמודד בבחירות בכרמיאל, דודי שבת הצטרף לרותם ינאי

שתפו

ראשי מטה יש עתיד בכרמיאל החליטו שלא להמשיך בקמפיין למועצה בעקבות קשיים, דודי שבת חבר כפעיל מרכזי אל רותם ינאי המתמודד לראשות העיר, ירון מישורי לא יהיה מעורב בבחירות

מערכת זהר הצפון

לפני מספר חודשים נראה שלמטה יש עתיד בכרמיאל – יש גם עתיד במועצת העיר. שני ראשי המטה המשותף ירון מישורי ודודי שבת הכריזו על כוונתם להתמודד למועצה בבחירות הקרובות ברשימה מטעם מפלגת יש עתיד, תחת השם "עתיד חדש לכרמיאל".

מאז ההכרזה נתקלו מישורי ושבת גם בלא מעט מכשולים וקשיים בדרך. השבוע הודיעו השניים כי לא יתמודדו בבחירות. במקום זאת, חבר דודי שבת אל רותם ינאי, המתמודד לראשות העיר, בעוד ששותפו להנהגת המטה בכרמיאל, ירון מישורי, הודיע כי הוא פורש מכל מעורבות בבחירות המקומיות.

״לאחר מחשבה מעמיקה ובחינת סדרי העדיפות החלטנו לא לרוץ לבחירות המוניציפליות. זאת, על אף תמיכתו הבלתי מסויגת של ראש המפלגה, יאיר לפיד, לאורך כל הדרך״ פירסמו שבת ומישורי בהודעה משותפת. ״בעוד מספר חודשים אנו צפויים למערכה חשובה בהרבה. הבחירות להחלפת השלטון. לבחירות אלו, אנו – מטה יש עתיד כרמיאל, חייבים להגיע ערוכים ומוכנים לצורך מטרה חשובה זו. לכן, החלטנו לקחת אחריות ולדאוג בראש ובראשונה לאחדותו והעצמתו של המטה אשר עמלנו רבות להקימו ואשר הוכיח את עוצמתו בבחירות האחרונות לכנסת. אנו מודים לכל החברים והתומכים שליוו אותנו וציפו להתמודדותנו – ומקווים שתבינו את החלטתנו״.

דודי שבת וירון מישורי מבקשים לציין ולהדגיש כי הם ממשיכים לנהל במשותף את מטה יש עתיד בכרמיאל ובתום הבחירות המוניציפליות יחזרו לפעול למען החלפת השלטון בבחירות הארציות הקרובות.

דודי שבת: ״החלטתי לקחת חלק בבחירות המוניציפליות מכיוון שאחרי 20 שנות פעילות חברתית ופוליטית, איני יכול לשבת מהצד ולא לעשות כלום בנדון. בעוד כחודש וחצי יקבע מי ינהל את העיר ויעצב את עתידה וצביונה. ואני מרגיש צורך וחובה לקחת חלק ולהשפיע ככל יכולתי על הבחירה לראשות העיר והמועצה. החלטתי לתמוך ברותם ינאי ולהיות חלק מרשימתו למועצה. רק לאחר שנפגשתי עם 3 המתמודדים המרכזיים, הקשבתי ל׳אני מאמין׳ של כל אחד מהם ולדרך בה הם צופים לנהל ולהנהיג את העיר. בשיחתי עם רותם ינאי הבנתי כי יושב מולי אדם, אשר ענווה, ערכים, אהבת חינם וניקיון כפיים הם נר לרגליו. דומה מאוד לערכים של הבית הפוליטי – ׳יש עתיד׳, אליו אני שייך. אני סמוך ובטוח שרותם ינאי הוא האדם המתאים ביותר להיות ראש העיר הבא של כרמיאל״.

 

לחדשות בנושא בחירות 2018 בכרמיאל לחצו כאן>>>

 

כתבה מעניינת:

פינוי אישה מביתה במהלך שריפה. צילום דוברות כב״ה צפון

כרמיאל: אישה נפגעה בדליקה שפרצה בביתה

שתפומאת גיל דובריש תושבת כרמיאל נפגעה בדליקה שפרצה בביתה היום (חמישי) לפנות בוקר. בשעה 5 …


תגובה אחת

  1. ח. שוקרני

    ואווווו חיזוק עצום!
    רותם יהיה ראש העיר הבא שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.