אודי איזק מצומצם ראשי 2019-03 copy
אודי איזק

יש ראש מינהל חינוך חדש בכרמיאל

שתפו

אודי איזק, מנהל מערכת החינוך במועצה האזורית מגילות נבחר מבין עשרות שניגשו למכרז ויחליף את מנחם שיכל. ומה השיבה העירייה על השאלה מדוע לא נבחר תושב כרמיאל לתפקיד?

מאת גיל דובריש

בעיריית כרמיאל שמו סוף סוף קץ לחרושת השמועות שנפוצה לאחרונה על מינויו של ראש מינהל חינוך חדש במקומו של מנחם שיכל, הפורש לגימלאות ואישרו רשמית: יש ראש מינהל חינוך חדש בכרמיאל.

מחליפו של שיכל בתפקיד הוא אודי איזק, בן 48, נשוי ואב לשניים, תושב קיבוץ אלמוג שבמועצה האזורית מגילות ים המלח. הוא נבחר במכרז של עיריית כרמיאל וישמש כראש מינהל החינוך. למכרז ניגשו גם מועמדים תושבי כרמיאל.

גם זה יכול לעניין אתכם בפורטל זהר הצפון:

מאז שנת 2002 ועד היום מילא איזק את תפקיד מנהל אגף החינוך במועצה האזורית והיה אמון באופן ישיר על ניהול תחומי המערכת השונים בשבעת היישובים הנכללים במועצה האזורית, בהם הגיל הרך, החינוך היסודי והעל-יסודי, החינוך המיוחד, וכן ניהול מערכות משולבות של דתיים וחילונים. בין היתר הקים בית ספר לחינוך מיוחד וכן עסק בחינוך הבלתי פורמלי. לפני כן שימש איזק כמדריך מלווה בנח״ל ובנוער העובד והלומד.

איזק הוא בעל תואר MA במדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב, תואר BA במדעי הרוח והחברה – סוציולוגיה ומדעי המדינה באוניברסיטה הפתוחה ובעל תעודות הוראה באזרחות ויועץ ארגוני פדגוגי למוסדות חינוך.

ראש מינהל החינוך החדש מחזיק בתפיסת עולם חינוכית מגובשת על-פיה הדיאלוגים בין כל הגופים החינוכיים ושיתופי פעולה – הם המתכון להצלחה ולפיתוח החינוך לעתיד לבוא. בימים הקרובים יחל בעבודתו בכרמיאל ויעבור להתגורר באזור ביחד עם משפחתו.

ראש העיר משה קונינסקי בירך את אודי איזק ואיחל לו בהצלחה בתפקיד החדש. קונינסקי הודה למנחם שיכל, ראש מינהל החינוך הפורש, על השנים הארוכות של ניהול המערכת בכרמיאל ואיחל לו בהצלחה בהמשך דרכו.

לשאלת זהר הצפון, מדוע הועדף תושב חוץ על פני מועמדים תושבי כרמיאל שהציעו מועמדותם לתפקיד, נמסר על-ידי העירייה: ״למכרז ניגשו עשרות מועמדים וועדת המכרז בחרה את איזק לאחר בחינות מכון מקצועי ועל דעת כל חברי הועדה״.

כתבה מעניינת:

רכב הסעות תלמידים צילום אילוסטרציה

קנסות לנהגי הסעות בכרמיאל: איפה מצפים שנחכה לילדים?

שתפונהגי הסעות טוענים להחמרת האכיפה בקנסות על חניה כשהם מחכים שעות ברכביהם לילדים בקייטנות. העירייה: …


2 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    בהצלחה רבה.
    הכנסת חידושים בחינוך כרמיאל
    השקעת משאבים לקידום החינוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.