בת שבע זיגדון צילום ממגזין ביהס אמית כרמיאל
בת שבע זיגדון. צילום ממגזין ביהס אמית כרמיאל

מורה באמי"ת כרמיאל נפטרה מקורונה

שתפו

מאת גיל דובריש

כאב וצער בבית הספר אמי"ת כרמיאל, שם נודע בסוף השבוע כי המורה בת שבע זיגדון הלכה לעולמה ממחלת הקורונה.

זיגדון ז"ל, תושבת העיר צפת, בשנות השישים לחייה, היתה מורה ומחנכת מוערכת ואהובה במיוחד בבית הספר הכרמיאלי ושימשה גם כרכזת תקשוב. לאחר שנמצאה חיובית לקורונה הידרדר מצבה והיא נפטרה ביום שישי מסיבוכי הנגיף.

בגיליון דיגיטלי מיוחד שהפיק בית הספר אמי"ת לקראת פסח, במהלך הסגר הראשון, פירסמה בת שבע מאמר משותף ביחד עם המורה ורכזת התקשוב הנוספת בביה"ס, דורית פרידמן. במאמר כתבו השתיים: "תקופת הקורונה העמידה בפנינו אתגרי למידה לא פשוטים. בימים אלה, לאחר שלושה שבועות של למידה מרחוק, אנו נמצאים בעיצומו של תהליך מדהים"… בהמשך פירטו את הצעדים שנועדו לאפשר למידה מרחוק וסיכמו במילים הבאות: "כולנו בתפילה לרופא כל בשר לשגרה בריאה וברוכה, ולכך שהכלים החדשים שלמדנו, ישרתו אותנו בעיתות בריאות ושלום".

עם היוודע מותה של המורה האהובה, פירסם בית הספר אמי"ת לפני כניסת השבת הודעה בזו הלשון: "היום התבשרנו לצערנו שהמורה בת שבע זיגדון הלכה לעולמה בשל מחלת הקורונה. המורה בת שבע הייתה מחנכת דגולה שתרמה רבות למען חינוך ילדי ישראל. אשה מדהימה עם לב ענק, שהחיים שלה היו חיים של דרך ארץ, נתינה ומסירות אין קץ. נזכור אותה לעד והרבה יש ללמוד מאישיותה הגדולה".

אחת מתלמידותיה לשעבר של בת שבע ז"ל כתבה זמן קצר אחרי פרסום מותה של המחנכת: "המורה בת שבע לימדה אותי בחטיבה. החומר הלימודי שהעבירה נשכח אבל הדרך בה לימדה במאור פנים, עם חיוך שהוא רק שלה, עם סובלנות אין קץ (30 תלמידות שלא עוצרות לרגע) , עם הקשבה והכלה מול מתבגרות שלפעמים בודקות גבולות, עם רגישות ואהבה לכל תלמידה, הדרך ההיא – לעולם לא תשכח".

 

כתבה מעניינת:

מרוץ הלילה ביג כרמיאל צילום איריס גליקמן

הצליח ובגדול: קונינסקי רוצה להפוך את מרוץ הלילה למסורת שנתית

שתפוקרוב ל-800 רצים ורצות לקחו חלק במרוץ הלילה הראשון של כרמיאל שהתקיים לאורך 4 מסלולים …


4 תגובות

 1. נעם נחמני

  יהי זכרה ברוך!
  ברוך דיין האמת!

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מצער לשמוע ברוך דיין האמת יהי זכרה ברוך

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יהי זיכרה ברוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.