ד״ר אורנה שמחון. צילום דוברות משרד החינוך
ד״ר אורנה שמחון. צילום דוברות משרד החינוך

כבוד! חמישה בתי ספר מעכו ברשימת התגמול הדיפרנציאלי על הצטיינות

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

חמישה בתי ספר תיכונים מעכו נכללים ברשימת בתי הספר המצטיינים בארץ לשנת תשפ״ג!

מדי שנה מפרסם משרד החינוך את רשימת בתי הספר התיכונים המצטיינים בישראל בשנת הלימודים הקודמת. החטיבות העליונות המצטיינות בארץ מחולקות לפי ארבע רמות תגמול (1 הכי גבוה, 4 הכי נמוך) על בסיס מדדים שונים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים, וכן בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו בשנת הלימודים האחרונה – בהשוואה להישגים בשנת הלימודים שקדמה לה.

השנה נבחרו ברשימת התיכונים המצטיינים 338 חטיבות עליונות – שיזכו בתגמול דיפרנציאלי בהתאם לדירוגן. ההישגים הערכיים-חברתיים, כוללים בין היתר, את שיעור הגיוס לצה"ל או לשירות אזרחי-לאומי, מניעת נשירת תלמידים וקליטת תלמידי החינוך המיוחד. ההישגים הלימודיים כוללים, בין היתר, את אחוז הזכאות לבגרות, אחוז ההצטיינות במבחני הבגרות, אחוז הזכאות לתעודת בגרות איכותית ומידת השיפור בהשוואה להישגים בשנה הקודמת.

חמישה בתי הספר מעכו שהתברגו לרשימה היוקרתית הם: קריית החינוך אורט עכו, מקיף דתי אמי״ת קנדה, מח״ט אורט מרום עכו, מקיף אורט ערבי עכו (ארבעתם רמת תגמול ראשונה, מענק 9,197 ש״ח לכל מורה) וכ״ג יורדי הסירה עכו (רמת תגמול 4).

מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך, ד״ר אורנה שמחון: ״זהו יום של חג למערכת שחרטה על דגלה מצויינות מחוז צפון קוטף היום את פרי עמלו והוא ראוי לכל השבחים על כך. התגמול שניתן לכל העוסקים במלאכה הוא ראוי חשוב ומעצים עבור המנהלים המורים שעמלו רבות על מנת שהתלמידים יגיעו להישגים אלה. הישג זה הוא גם הודות להובלה מקצועית ואיכותית של מחוז הצפון ושל הרשויות המקומיות״.

עכואים >>> היכנסו לכתבות נוספות

כתבה מעניינת:

נמלת אש צילום Plegadis ויקיפדיה

נעקצתם? תכירו את הזן הפולש… שלא כדאי להכיר

שתפונמלת האש הקטנה משתלטת על השטח והאזרחים אובדי עצות. היא כמעט בלתי נראית, אבל גורמת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *