בית / חדשות / ספורט / כדורסל / כדורסל ליגה ב׳: מכבי‭ ‬נדב‭ ‬כרמיאל‭ ‬בלתי‭ ‬מנוצחת
מכבי נדב חוגגת ניצחון 2018-12-19 (1)

כדורסל ליגה ב׳: מכבי‭ ‬נדב‭ ‬כרמיאל‭ ‬בלתי‭ ‬מנוצחת

קבוצת מכבי נדב כרמיאל ממשיכה לשעוט בלי מעצורים לליגה א׳ עם ניצחון 8 ב-8 משחקים ושני במספר הדרבים העונה

מערכת זהר הצפון

עם מאזן של 8 נצחונות ב-8 משחקים בליגה ב׳ צפון, מתוכם שני דרבים, קבוצת הבת של מכבי כרמיאל עושה את הדרך הבטוחה לעלייה לליגה א׳. השבוע הביסה נדב כרמיאל בדרבי ובמשחק חוץ את הישגי אלון כרמיאל, 86-54. ברבע הראשון עוד היה תקווה להישגי כרמיאל שיצליחו להפתיע את מובילת הטבלה והצליחו קצת לדגדג את המכבים ואף הובילו בסיום הרבע הראשון 21-25.

ברבע השני כבר עלתה לפרקט מכבי נדב אחרת, שיוצאת למתפרצות מהירות ובעיקר שומרת חזק ומוכיחה למה היא הקבוצה הטובה בליגה ב' ובסיום הרבע השני הובילו הכחולים ממכבי 44-33. ברבע השלישי המשיכה המגמה של שיפור אצל מכבי נדב כרמיאל והפער האיכותי בין שתי הקבוצות בא לידי ביטוי בתוצאת סיום הרבע השלישי, 66-44 למכבי. הרבע הרביעי היה לפרוטוקול בלבד, וההפרש רק הלך וצמח תוך שיתוף כל שחקני הסגל של מכבי כרמיאל.

קלעו: יוסף גדבאן 22 נק׳, אורן בימי 18 נק׳, אורי קויפמן 10 נק׳, מיתר עזרא, מארק קליינר וגל שלמון 8 נק׳, אליפז באלוה 4, אסף דמרי וחמוד אנס 4 נק׳.

הקבוצה השלישית של כרמיאל בליגה. מ.ס עצמה לא שיחקה במחזור האחרון. במחזור הקרוב תארח עצמה את הפועל סחנין במשחק צמרת. הישגי אלון ומכבי נדב יהיו חופשיות השבוע.

שתפו

כתבה מעניינת:

מכבי כרמיאל סמל

עונה קשה עם סוף רע

תם ונשלם – מכבי כרמיאל סיימה אמש (ראשון) את העונה עם הפסד נוסף בליגה הארצית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable