בית / חדשות / ספורט / כדורסל / כדורסל, ליגה ב׳ צפון: מכבי נדב במרחק נגיעה מעלייה
חדשות כרמיאל

כדורסל, ליגה ב׳ צפון: מכבי נדב במרחק נגיעה מעלייה

מכבי נדב: במרחק נגיעה

מכבי נדב כרמיאל אירחה את אבו סנאן במסגרת הליגה בהרכב חסר מאוד וסבלה בנוסף מפציעה של שני שחקנים במהלך החימום. אבל הקבוצה לא תיתן לאף אחד להפריע לה במשימה – העפלה לליגה א׳.

את הרבע הראשון הוביל מרק קליינר ב-3 שלשות שהעניקו יתרון 3:9.משחק עיקש של אבו סנאן סיים את הרבע בתוצאה 16:19 למכבי נדב. ברבע השני ניצלה אבו סנאן את ההרכב הנמוך של כרמיאל, צברה נקודות בתוך הצבע ועלתה ליתרון 22:25, אבל מכבי נדב חזרה להפעיל את ההגנה היעילה והיציאה למתפרצות בהנהגת אסף דמרי שגם תרם 7 נקודות בנוסף ל-4 נקודות מהפינה של אליפז באלוה, וסיימה את המחצית ביתרון 27:35. המחצית השניה המשיכה את סיום המחצית הראשונה, מכבי נדב המשיכה לרוץ ולקלוע מבחוץ וסיימה את הרבע ביתרון 41:59. ברבע האחרון התנהל המשחק בעצלתיים בהפרשים שנעו בין 15-20 נקודות למכבי נדב, אבו סנאן ניצלה רפיון בהגנה בשתי הדקות האחרונות וצימצמה ל-62:73. ניצחון נוסף למכבי נדב שנמצאת כעת במרחק נגיעה מליגה א.

קלעו לכרמיאל: מרק קליינר 12 (4 שלשות), אליפז באלוה 11 (1 שלשה), מיתר עזרא, אורן בימי ואסף דמרי 9 כ״א (1 שלשה כ״א), ג׳וני נהרא 6 (2 שלשות), אורי קויפמן 6, יורם מימון 5, מוטי דמרי 4, נחי לידר 2.

עצמה: קיבלה בראש, פינה

המשחק של עצמה כרמיאל מול ראש פינה היה קרב ישיר על המקום השני. אחרי ניצחון של 15 בסיבוב הראשון של עצמה על ראש פינה ולאחר ההפסד בדרבי נגד נדב כרמיאל התייצבו 2 הקבוצות ראש בראש בקרב על הסגנות.

המשחק נפתח בריצה מהירה של עצמה ושליטה מתחת לסלים ובסיום הרבע הראשון 18-13 לראש פינה שהצליחה לחזור למשחק. רבע שני שקול משאיר מרווח לראש פינה של 4 נקודות יתרון. רבע שלישי הגנתי של עצמה לאחר שראש פינה מצליחה לברוח ליתרון דו ספרתי מורידה את ההפרש עד ל-4 נק'. 2 שלשות על הבאזר של ראש פינה שוברות את עצמה ובסיום הפסד 69-55 של עצמה לראש פינה.

קלעים בולטים בעצמה : עדי מלול – 12 נק', יאיר קורן – 11 נק', אוהד כהן – 7 נק'.

זה ההפסד השלישי העונה של עצמה (שניים נוספים בדרבי מול מכבי נדב והשני בתוך שלושה משחקים). כעת מרוחקת הקבוצה 4 נקודות מהמובילה. אגב, ראש פינה קוטלת ענקיות, היא הייתה היחידה שניצחה את מכבי נדב העונה.

הישגי אלון: קטעה את הרצף

הישגי אלון כרמיאל קטעה את רצף ההפסדים האחרונים וניצחה במשחק בית צמוד את סוגרת הטבלה מנחף 55-59. המקומיים פתחו נהדר את המשחק ו-8 נקודות רצופות של גיא מרציאנו העלו את הכרמיאלים ליתרון 0-8 מהיר. ההתקפות היו מהירות מצד שתי הקבוצות וגם האחוזים מחוץ לקשת היו טובים מאוד והרבע הראשון הסתיים ביתרון 8 לכרמיאל 10-18. הרבע השני והשלישי היו רבעים מאוד אגרסיביים עם עבירות רבות מצד שתי הקבוצות, היתרון הכרמיאלי במהלך הרבע השלישי הגיע עד ל-12 נקודות, 28-40. נחף לא נשברה והקטינה, 5 דקות לסוף המשחק לפער של 4 נקודות בלבד, 50-54. הכרמיאלים לא נבהלו ובריצה מהירה קלעו 5 נקודות שסגרו את המשחק עם נצחון מוצדק, 55-59.

הישגי מדורגת כרגע במקום החמישי בליגה. בשבוע הבא היא תצא למפגש מול משגב השכנה המדורגת במקום השביעי.

קלעו להישגי אלון: ליאור אמוסין 21, נתן בקמייב 11, גיא מרציאנו 8, ניר סנדלר 7, דניאל סונוגורודסקי 4, רותם ינאי וסרגיי קולצ׳וב 3 כ״א, אילייה גרצמן 2 נקודות.

שתפו

כתבה מעניינת:

מכבי כרמיאל סמל

עונה קשה עם סוף רע

תם ונשלם – מכבי כרמיאל סיימה אמש (ראשון) את העונה עם הפסד נוסף בליגה הארצית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable