בית / כרמיאל / ספורט / כדורסל / כדורסל: מכבי כרמיאל כבר שלוש משלוש
יואב סלמה מכבי כלנית כרמיאל כדורסל
יואב סלמה

כדורסל: מכבי כרמיאל כבר שלוש משלוש

שתפו

מכבי כרמיאל הביסה את הפועל קריית ים 45-91 וצברה ניצחון שלישי ברציפות מתחילת העונה

מערכת פורטל זהר.נט

ניצחון גדול למכבי כרמיאל שממשיכה את המומנטום אחרי הדרבי המוצלח מול מכבי נדב כרמיאל. השבוע ניצחה מכבי במשחק שהוקדם בכמה ימים, את הפועל קרית ים. התוצאה? 45-91.

די אם נאמר שהפעם היחידה שקריית ים הייתה בתמונת המשחק זה כשהובילה 8-6. לאחר מכן זה היה במעמד צד אחד. הרבע הראשון הסתיים בתוצאה 16-23 לכרמיאל ובהפסקה זה כבר היה 30 נקודות הפרש, 21-51.

במחצית השניה, הרשה לעצמו שי ברוך, מאמן מכבי כרמיאל להחזיר לכושר מספר שחקנים שהיו פצועים ושיתף את כול שחקני הסגל. בסיום ניצחון בהפרש שיא של 46 נקודות, 45-91. מכבי כרמיאל נראית טוב השנה, הרבה יותר מהעונה הקודמת.

שי ברוך מאמן מכבי כרמיאל: ״המשחק היום נתן לי הזדמנות לשתף את כל השחקנים לתרגל מספר דברים לקראת המשחקים היותר קשים שלנו, ולהחזיר לכושר משחק את השחקנים הפצועים, יואב אביב חסר לנו עקב שבר באצבעות לפני 3 שבועות, אבל יש מספיק שחקנים טובים בקבוצה שימלאו את מקומו״.

דוד לוי יו"ר מכבי כרמיאל: ״מבלי לזלזל באף אחד, יש לנו אימונים שהם יותר קשים מהמשחק נגד קריית ים. לפתוח את העונה עם שלוש ניצחונות רצופים זה נחמד, אבל אנחנו רק בתחילת הדרך״.

קלעו למכבי כרמיאל: יואב סלמה 17, אופק שוסטר 16, שלומי איזנקוט 15, קליי אוונס 14, לידור הבר ועידן קשת 8 כ״א, ליאור לוי 5, שי זלץ ותומר ביתן 4 כ״א.

במשחק נוסף בליגה א׳ צפון ספגה מכבי נדב כרמיאל, העולה החדשה, הפסד שני ברציפות, והפעם בבית 69-67 מול הפועל מגידו.

חדשות הכדורסל המקומי בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

אופק שוסטר מכבי כלנית כרמיאל

מכבי כרמיאל ״עצרה״ ב-100

שתפומערכת פורטל זהר.נט המשחק בין המוליכה של ליגה א׳ צפון, מכבי כלנית כרמיאל לאחרונה בטבלה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.