מכבי נדב אורי קויפמן 2018-11
אורי קויפמן (מכבי נדב כרמיאל)

כדורסל: 2 נצחונות – 2 הפסדים לקבוצות הכרמיאליות

שתפו

זה היה השבוע של הקבוצות הכרמיאליות בכדורסל

מכבי כרמיאל: תבוסה כואבת

מכבי חדרה – מכבי כרמיאל 72-107

קבוצת מכבי כרמיאל ספגה את ההפסד הגדול ביותר שלה דווקא מול קבוצת התחתית של מכבי חדרה, 107-72. המשחק התנהל כולו בשליטה של המארחים אשר לא נתנו שום סיכוי לכרמיאלים לחזור לעניינים. התבוסה הצורבת בהפרש 35 נקודות היא ההפסד הרביעי ברציפות של מכבי כרמיאל בליגה הארצית, ונראה שאחרי הפתיחה החיובית (שני נצחונות רצופים), מכבי גולשת לאט אבל בטוח לתחתית.

מכבי נדב כרמיאל: רואים 6:6

מכבי נדב כרמיאל – הפועל אבו סנאן 51-60

ללא מיתר עזרא (הכנות לחתונה) ומוטי דמרי (מחלה) לקח על אורי קויפמן למשוך את מכבי נדב כרמיאל לנצחון שישי משישה משחקים עם 16 נקודות ו-10 ריבאונדים.

חוץ מתחילת המשחק שבו הובילו המארחים מאבו סנאן 3:0, לכל אורך המשחק לא היה מוטל בספק מי הקבוצה הטובה יותר, אם בשנה שעברה הפסידה מכבי נדב במשחק חוץ באותו מגרש הפעם הוכיחו שחקני מכבי שהשנה הם למדו את הלקח ולא נתנו שום סיכוי לשום דבר מלבד ניצחון.

קלעו: אורי קויפמן 16 נק׳, יוסף גדבאן 11 נק׳, מארק קליינר 10 נק׳, אורן בימי 10 נק׳, גל שלמון 5 נק׳, מוחמד רפאעי 4 נק׳, אבי נעים 4 נק׳, שחר ״הכבאי״ דודק 3 נק׳, אנס חמוד 2 נק׳.

 

מ.ס עצמה כרמיאל: הפגינו עוצמה

מ.ס עצמה כרמיאל – הפועל ראש פינה 57-72

ניצחון נוסף של קבוצת מ.ס עצמה כרמיאל מול הפועל ראש פינה שהידרדרה לתחתית.

המשחק נפתח בשמירה אישית של ראש פינה ולחץ על כל המגרש. שחקני עצמה הגיבו טוב לחילופי ההגנות של האורחים ויצאו להתקפות מהירות שהניבו גם נקודות מהירות. עם פתיחת הרבע השני שחקני עצמה השתלטו על המשחק וקבעו את הקצב, שתי שלשות רצופות של שניר אליהו והגנת ברזל של שחקני עצמה הביאו לפתיחת הפרש של 12 נקודות החל מהרבע השלישי. משחק פנים חזק ומחושב של ראובן מושינסקי, יאיר קורן ואלי שפיר גרמו לשחקני ראש פינה כאב ראש אדיר והמשחק הסתיים בנצחון 57-72 לעצמה כרמיאל.

קלעים בולטים: שניר אליהו ונדב מלקה 15 נק׳ כ"א, אלי שפיר וזוהר אמגר 8 נק׳ כ״א, צחי אלמוג 7 נק׳, אלעד שוחט ועדי מלול 6 נק׳ כ״א.

 

הישגי אלון כרמיאל: הפסד מול השכנה

הפועל נחף – הישגי אלון כרמיאל 64-71

הישגי אלון כרמיאל יצאה למשחק החוץ נגד השכנה הפועל נחף כשהיא אופטימית, לאחר נצחון בית במחזור האחרון. הפעם חזרה מנוצחת לאחר שהובילה ברוב שלבי המשחק.

פתיחת המשחק הייתה שייכת לאורחת מכרמיאל שניצלה היטב את המהירות והקליעות מחוץ לקשת ורצה יפה ל-17-11 ו-34-23 תוך תצוגת קליעה מצוינת של אלי קולטונוף ודרור דדון. הקבוצה הביתית נכנסה אט אט למשחק, שיחקה אל תוך הצבע והמשחק הפך לשקול וצמוד. למחצית ירדה כרמיאל ביתרון 45-42. המגמה נמשכה גם במחצית השניה, נחף קלעה מתחת לסל, האורחים מכרמיאל רצו למתפרצות ולקעו יפה מחצי מרחק ומחוץ לקשת.

דווקא ברבע האחרון הישגי אלון נעצרה בהתקפה ונחף פתחה פער של 9 נקודות שהישגי לא הצליחה להדביק. בסיום הפסד להישגי אלון כרמיאל 64-71. למרות התוצאה בקבוצה מרוצים בהחלט משילובם של שחקניה הצעירים של האגודה שצוברים גם דקות משחק רבות וגם נסיון.

קלעו להישגי: אלי קולטונוף 26 נק׳ (משחק התקפה מצוין), עידן עמור ודרור דדון עם 8 נק׳ כ״א, ליאור אמוסין 6 נק׳ ו-10 ריבאונדים, גיא מרציאנו וסרגי קולצ׳וב 4 נק׳ כ״א, נועם ונטורה 3 נק׳, ניר סנדלר ודניאל יסנורסקי 2 נק׳ כ״א, כן שותפו נתן בקמייב ואיליה גרצמן. המשחק הבא של הישגי יתקיים ביום רביעי 19.12 בשעה 19.00 מול מכבי נדב כרמיאל באולם האיריסים.

 

 

כתבה מעניינת:

מכבי עירוני כרמיאל קבוצתי. צילום עידן שוחט

וזה נגמר: מכבי עירוני כרמיאל ירדה לליגה א׳

שתפואחרי שנתיים בליגה הארצית ואחרי המיזוג המדובר בענף הכדורסל, הקבוצה הבכירה ירדה סופית לליגה א׳ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.