אתמול הנחיתי מפגש נשים. כולן נשואות ועם ילדים קטנים. מתכון בדוק ל"כאבי ראש". ידעתם שעניין "כאבי הראש" הוא אוניברסלי? חוצה גבולות, דתות ושפות ומשותף לרוב הנשים בכל חלקי העולם

כחול זה הצבע שלי 2

שתפו

כחול זה הצבע שלי

 

כשאמרו :"אחרי החתונה זה יעבור…" התכוונו לסקס?

 

אתמול הנחיתי מפגש נשים. כולן נשואות ועם ילדים קטנים. מתכון בדוק ל"כאבי ראש". ידעתם שעניין "כאבי הראש" הוא אוניברסלי? חוצה גבולות, דתות ושפות ומשותף לרוב הנשים בכל חלקי העולם. מעולם לא הבנתי את זה. תמיד נראה לי הכי פשוט, שאם לא בא, אם לא מתאים, אז פשוט אומרים, למה צריך את המשחקים האלו? למה צריך תירוצים? וזה מה ששאלתי אותן, כי מפלס ה"סובלות" מכאבי ראש ומיגרנות היה ממש גבוה.

 

להלן התשובות:

 

זה מבהיר לבעל שאין סיכוי, אל תתחיל מזמוזים, אל תתחיל אפילו מסאג' קטן כי כלום לא יצא לך הערב.

זה חוסך זמן על הסברים.

זה לא פוגע לו באגו (כאילו שהוא לא מבין…).

זה מאפשר ללכת לישון מהר.

 

הרעיון הוא, שסקס לפעמים נתפס כמטלה, שצריך לעשות וי עליה, בין שלל המטלות הטריוויאליות שיש לכל אישה ממוצעת ולשלל הגדול עוד יותר אם יש גם ילדים קטנים ברקע. עצוב קצת, לא?! בעיקר, שפעם זה היה כיף, זה היה מרגש, מגרה, בקלי קלות. פעם מישהו אמר לי שחיי הסקס שלו מאז שהתחתן זה כמו קוקה קולה: בהתחלה – טעם החיים, אחרי זה – לייט ועכשיו – זירו.

 

נכון שאנחנו, הנשים מובילות באחוזי הסובלות מ"כאבי ראש" אבל יצא לי לפגוש גם כמה גברים שאימצו את השיטה. אז נכון, לא תמיד מתחשק ולא תמיד מתאים ויש דרכים שבעיני הן הרבה יותר מוצלחות כדי להגיד מתי מתאים ומתי לא בלי להשתמש בתירוצים, שאגב הם חסרי בסיס… כי אחרי סקס (מוצלח) משתחררים אנדורפינים ומשככי כאבים, כך שלמעשה כשאישה אומרת ש"כואב לה הראש" התשובה הניצחת אמורה להיות – "זה סימן שאת צריכה אורגזמה ראויה, תני לי לטפל בך". אלא אם כן באמת יש לך מיגרנה ואז כל מחשבה על סקס (חרף שיכוך הכאבים המובטח) מביאה לך את הסעיף ואתה מתבקש לשמור מרחק נאות, אחרת… לא תצא מזה בשלום.

 

בכל מקרה, להתחיל לדבר בחדר השינה על מה שבא ומתי זה הכי אלמנטרי לאינטימיות טובה, למה תירוצים? למה משחקי ניחושים? אם לא בא תגידו ואם בא, תגידו – יש טכניקה חדשנית ביותר שנקראת לדבר, זה מחליף את הטכניקה המיושנת של להעלות השערות וניחושים.

 

ואם אתם עדיין נגד הגישה הישירה, אז יש דרך עקיפה ובלי תירוצי סרק. לפני כמה שנים גיליתי את תיבת האהבה המקובלת בעדה האתיופית ובעיני זו המצאת המאה לזוגות שקשה להם לדבר על סקס. הרעיון הוא מאד פשוט: זו תיבת עגולה ובתוכה דמות של זוג מתנה אהבים והיא מונחת ליד המיטה, כאשר המכסה סגור האישה למעשה אומרת "לא בא לי/לא מתאים לי" כאשר פתוח זה למעשה סימן שיש מצב.

 

בלי כאבי ראש, כי העיקר הבריאות, הסקס והתסרוקת, לא ככה?!

 

סיגל צוקר היא בעלת "כחול", המרכז למיניות וזוגיות וחנות סקס בכרמיאל

 

http://www.blue4fun.co.il

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.