עורכי דין צילום להמחשה פריפיק
צילום להמחשה פריפיק

כך תמצאו עורך דין כלבבכם

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

השוק הזה של עורכי הדין בכל התחומים הוא שוק גדול מאוד ומוצף בהרבה מאוד אנשי מקצוע. יש גם תחומים רבים ושונים כאשר לכל עורך דין יש את ההתמקצעות שלו ואת הכישורים שלו. על כן, כאשר אנחנו זקוקים לשירות של עורך דין אנחנו חייבים לבחון היטב מה בדיוק מציע אותו עורך דין, באלו תחומים הוא מומחה ומה התחום אשר בו הוא אכן הצליח להוכיח את עצמו היטב.

רק באופן כזה אפשר יהיה להיות רגועים כי אכן השירות שיתקבל בסופו של דבר יהיה שירות מקצועי ומה שהכי חשוב – יעיל.

עורך דין לכל תחום

למעשה כל מי שלומד משפטים כדי לעסוק ארח כך בתפקיד של עורך דין, לוד הרבה מאוד נושאים ולמעשה הוא לומד להכיר את כל התחומים אשר בהם אמור עורך דין להגיש שירות. אך לאחר שהוא מסיים אץ חוק לימודיו הוא כמובן אמור לבחור את הנישה המסוימת אשר בה הוא רוצה לעסוק ובו הוא חפץ להתמקצע. מה שלמעשה ממקד גם עבורו ואחר כך גם עבור הלקוחות את התחומים הרלוונטיים אשר בהם הוא יהיה בקי באופן מיוחד ועל כן השירות שהוא יכול להגיש יהיה שירות הרבה יותר מקצועי וכך גם הרבה יותר ענייני ומוצלח.

מה עדיף? עורך דין עצמאי או משרד עורכי דין?

ברבים מהמקרים עולה הדילמה במה הכי כדאי לבחור. האם כדאי ללכת אל משרד עורכי דין מסודר, מבוסס, גדול שיש בו מגוון גדול של שירותים וצוות נרחב? או שמא אפשר לפנות אל עורך דין העובד באופן עצמאי. אז אם ציפיתם לקבל תשובה במסגרת המאמר הזה, אתם כנראה תתאכזבו כי אין לנו באמת תשובה חד משמעית בעניין הזה.

כי יש מקרים אשר בהם תוכלו לקבל שיורת מעולה דווקא מעורך דין עצמאי כאשר במקרים אחרים עדיף יהיה לכם שיהיה זה עורך דין עם גב של משרד שלם מאחוריו וצוות נוסף לייעוץ. עם זאת כדאי לברר על עורכי הדין העצמאיים ולקבל מידע מפי לוקחות קודמים בדבר המקצועיות שלהם. לעיתים דווקא זו תהיה הבחירה החכמה ונכונה יותר לאותו מקרה ספציפי.

מה עדיף? עורך דין וותיק או עורך דין חדש?

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא האם שווה לשלם לאיש מקצוע בית ניסיון וותק ולא להתפשר על עורך דין חדש שאין לו הרבה ניסיון בתחום. אז האמת היא שלא תמיד עורך הדין המנוסה שהוא גם עמוס בדרך כלל, יהיה מסוגל להשקיע הרבה כוחות ומרץ בכל תיק. יש מצבים אשר בהם המקרים הקלים יפלו בין הכיסאות. שלא כמו בפנייה אל עורך דין מתחיל שרק מחפש להוכיח את עצמו. הוא יעשה הכול כדי להוכיח שהוא אכן ראוי לאמון של הציבור וכך הוא שואף להאדיר את שמו. אז שוב. אין כאן הכרעה. אך נקודה למחשבה יש גם יש…

https://ylaw.org.il/ -הכתובת המקצועית והמושלמת!

(תוכן מקודם)

***אינטרמקס

כתבה מעניינת:

אישה מוכה אלימות צילום אילוסטרציה Deposit Photos

באמצע הרחוב: פצועים בתקרית אלימה בין בני זוג

שתפומאת גיל דובריש גם זה קורה בכרמיאל: שני בני זוג נפצעו בריב אלים באמצע הרחוב. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.