קייטנה לילדי עובדים כללית כרמיאל
קייטנה לילדי העובדים בכללית כרמיאל. צילום: כללית

כללית במחוז חיפה וגליל מערבי מפעילה קייטנות לילדי העובדים כדי להמשיך להעניק שירות

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

החל מהיום השלישי למלחמה הופעלו במרכזים גדולים ברחבי חיפה והגליל המערבי, קייטנות עבור עובדי הכללית וילדיהם בגילאי 3-12. הקייטנות  הופעלו ב-11 אתרים שונים ברחבי המחוז, בהם גם בכרמיאל, וחלקם בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות, הקייטנות הוקמו במהירות וביעילות כדי לספק מענה מידי להורים והן מתקיימות משעות הבוקר ועד אחה״צ. עשרות מתנדבים, חלקם עובדי כללית, מאיישים את צוותי הקייטנות. הם מגיעים בכל יום עורכים הפעלות, פעילויות יצירה, סדנאות ומשחקים ומסייעים לילדים להרגיש, עטופים ובטוחים.

סיגל בלישה מנהלת משאבי אנוש של המחוז מספרת: ״ישנו ביקוש רב לקייטנות בכל רחבי המחוז ומרגש לראות עוד ועוד עובדים שמבקשים לצרף את ילדיהם. בכל יום אני מקבלת תגובות מרגשות, תמונות והודעות של הורים שמציינים כי קיבלו את השקט הנפשי לו היו זקוקים כדי להתמקד בעבודתם החשובה ולא פחות חשוב מכך את החשיבות בהענקת מסגרת מרעננת לילדים במיוחד בתקופה זו. עד כה נפתחו ברחבי המחוז 11 קייטנות ביישובים השונים ואנו צפויים לפתוח קייטנות נוספות בימים הקרובים״.

רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית: ״מחמם את הלב לקבל טלפון מעובדים שמבקשים שנסייע להם כדי שהם יוכלו להגיע בבוקר לעבודה, הם מבינים כמה הם חיוניים ורוצים להעניק שירות לציבור. אנו עושים מאמצים רבים כדי להמשיך ולהפעיל את המרפאות שלנו ללא פגיעה בשירות, גם באזורים שצמודים לגבול, זוהי משימה מאתגרת אך לנגד עינינו רווחתם ובריאותם של המטופלים ושל לקוחות הכללית המגיעים להתארח באזורנו״.

(תוכן שיווקי)

רונן נודלמן מבקר בקייטנת כללית לילדי עובדים
רונן נודלמן מבקר בקייטנת כללית לילדי עובדים. צילום: כללית

כתבה מעניינת:

הפסקת הריון תמונת אילוסטרציה

איך מגישים בקשה לועדה להפסקת הריון בישראל?

שתפועבור רבות, ההחלטה אם להמשיך או לעצור הריון היא מאתגרת מאין כמותה וכרוכה לא רק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *