סליקת אשראי לעסקים
צילום אילוסטרציה

כל מה שצריך לדעת על סליקת אשראי לעסקים

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

אתם רוצים להכניס לאתר העסקי שלכם את האפשרות לשלם אונליין? ברור לכם שהיום כל המתחרים שלכם כבר מציעים ללקוחותיהם את האופציה הזאת ואתם רוצים להצליח לעמוד בקצב התחרות? אם כך, כדאי שתדעו שאתם צודקים. היום הרבה יותר אנשים קונים כל מה שאפשר אונליין ורוצים לשלם בצורה כזאת על שירותים שונים שהם מזמינים ומקבלים. לכן זה לא משנה אם העסק שלכם כולל בית ספר ללימודי שפות מרחוק או שאתם מוכרים מוצרים כלשהו אונליין. מה שבטוח זה שסליקת כרטיסי אשראי דרושה גם לעסק שלכם. סליקת אשראי לעסקים זה מסוג אותם הדברים שאומנם בעבר לא היו קיימים וזו אופציה שלפני עשרות שנים לא הייתה רלוונטית, אך היום המצב שונה. היום כולנו רוצים לקנות ישירות אונליין בקלות, במהירות ובצורה יעילה, כך שבטוח שאם תיתנו ללקוחות שלכם את האופציה הזאת, מחזור המכירות שלכם יגדל.

סליקת אשראי לעסקים – איזו פונקציות כוללת התוכנה?

אם חשבתם לרגע שיהיה לכם פשוט לבחור את התוכנה שדרכה תקבלו שירותי סליקת אשראי לעסקים, כדאי שתדעו שזה לא כך. יש היום מגוון רחב של אפשרויות ומערכות שונות בתחום הזה, כך שברור מדוע צריך לברר את הדברים לעומק ולראות באיזו אופציה אתם בוחרים. סליקה של אשראי לעסקים כוללת הרבה פרטים שירותים נלווים וכמה שיותר מגוונים, אז למה שתתפשרו על פחות מזה כאשר אתם מתחברים למערכת סליקה מסוימת? רצוי לבחור שירותי סליקה של אשראי לעסקים שכוללים:

  • סליקה אונליין לכל סוגי האתרים
  • סליקה שמתבצעת דרך הטלפונים הניידים מהסוגים השונים
  • סליקה שמיועדת לדף נחיתה

בנוסף, רצוי מאוד לבדוק איך עובדת המערכת ולא רק מה היא מציעה. לדוגמה, האם מדובר על מערכת סליקה שיש לה ממשק כמה שיותר ידידותי וברור למשתמש? והאם זו מערכת סליקה שמאפשרת גם סליקת הוראת קבע?

מערכת סליקה שכל בעלי העסקים ממליצים עליה

אתם עדיין קצת בדילמה? רוצים לשלב שירותי סליקת אשראי לעסקים בעסק שלכם אך אתם לא יודעים באיזו מערכת לבחור? אתם לא לבד. רוב בעלי העסקים רוצים כמובן לשלב את אופציית הסליקה שתהיה הכי נוחה גם עבורם וגם עבור הלקוחות, אך הבעיה היא שהמבחר מאוד גדול ועלול להיות מבלבל. לכן כדאי שתדעו: קרדיט קארד סליקה לעסקים זו בחירה טובה שלא במקרה כל כך הרבה בעלי עסקים בוחרים בה. חשוב כמובן לבדוק כמה אתם עומדים לשלם על שירותי הסליקה, כי כמובן שמי שנותן לכם להשתמש במערכת שלו רוצה גם להרוויח מכל העניין. מצד שני, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר על השקעה משתלמת שתהיה שווה ותוכיח את עצמה, כי ברגע שהלקוחות יוכלו לשלם לכם בקלות, הם ירצו לקנות דרכם עוד ועוד שירותים ומוצרים מסוגים שונים ומגוונים.

 

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

צילום: freepik

בחירת מוזיקה נכונה להגברת חשיפה בפרויקטים שיווקיים

שתפומערכת פורטל זהר.נט בחירת המוזיקה הנכונה להגברת החשיפה בפרויקטים שיווקיים שלכם תדרוש גוון מקצועי. הבחירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.