חיסון ילדים ובני נוער צילום דוברות הכללית
חיסון בני נוער נגד קורונה. צילום ארכיון: דוברות הכללית

כמה ילדים בני 5-11 בכרמיאל התחסנו נגד הקורונה?

שתפו

שבועיים מאז החלו חיסוני הקורונה לילדים צעירים, התחסנו בכרמיאל 8% מהילדים בגילאי 5-11. באיזה מקום נמצאת כרמיאל בין הרשויות בארץ? האם חיסנתם או תחסנו את ילדיכם – ענו על הסקר שלנו

מערכת פורטל זהר.נט

שבועיים מאז החלו בישראל חיסוני הקורונה לילדים בגילאי 5-11, מתפרסמים היום (שלישי, 7.12.2021) נתונים ראשוניים על שיעורי החיסון בקרב הילדים ברחבי הארץ.

כפי שעולה מכתבה שפורסמה ב-ynet, בכרמיאל התחסנו עד כה נגד קורונה 344 ילדים בגילים הצעירים מתוך אוכלוסייה כוללת של 4575 ילדים בגיל 5-11 המתגוררים בעיר. מדובר בשיעור התחסנות של 8% בקבוצת הגיל, מעט מעל לממוצע הארצי העומד על 7% בסך הכל. הנתונים האלה מציבים את כרמיאל במקום ה-110 בין הרשויות המקומיות בארץ באחוזי ההתחסנות של שכבת הגיל הצעירה. לשם השוואה, אלה נתוני ההתחסנות של גילאי 5-11 ביישובים עירוניים אחרים בצפון: נהריה 9%, עכו ומעלות 5%, עפולה ונוף הגליל 4%, צפת, סכנין ודיר אל אסד 2% בלבד.

ומה שיעור החיסונים הכללי בכרמיאל? מנתוני משרד הבריאות עולה כי 56.89% מהתושבים המורשים להתחסן קיבלו את מנת הבוסטר, זאת לעומת 73% שהתחסנו פעמיים ו-77.2% שקיבלו מנת חיסון אחת. מספר המאומתים בעיר נע בשבועיים האחרונים בין 6 ל-25.

הורים, ענו על הסקר שלנו: האם חיסנתם או תחסנו את ילדיכם?

האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

 

 

כתבה מעניינת:

רכב מבצע פניית פרסה בכביש עוקף תעשייה

״הפקרות על הכביש״: למה מסוכן לנסוע בעוקף תעשייה – ומה הפתרונות?

שתפוצפו: כך נראית נסיעה בכביש עוקף תעשייה בכרמיאל הרווי תאונות. עמודים ופס הפרדה, נתיבים צרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.