כנס שכולו חידושים בענף הרכב

שתפו

עופר סגל

סמנכ"ל מכירות  ופיתוח עסקי AWACS – משווקת מערכות למניעת תאונות

אבא לשני בנים, עוסק נלהב בתחום הרכב והטכנולוגיות ג'אדגטים מ ואביזרים כבר 25 שנה.

נייד: 054-7317703

 

כנס ecomotion7

בשבוע שעבר השתתפתי בכנס ecomotion7 שנערך במסגרת אירועי
ecomotionweek

מהו הכנס?

כנס אקומושיין הנערך בפעם ה 7 בישראל, הנה ההזדמנות למפגש עם כל חברות הסטארט אפ וחברות שכבר עובדות ומשווקות את המוצרים שלהם במסגרת עולם האוטומוטיב.
הכנס מפגיש אנשים מתעשיית האוטומוטיב עם משקיעים פוטנציאליים, עם חברות נוספות אשר מציגיות את המוצר ו/או הרעיון שלהם לטכנולוגיה חדישה בתחום האוטומוטיב, החל מג'דגטים יחודיים שיעזרו לנהגים כיום ובעתיד, ועד הצגת טכנולוגיות ישראליות המוטמעות בתחום הרכב האוטונומי שקורם עור וגידים.
התצוגה הייתה מרשימה ביותר והשתתפו בו מעל ל 3,800 משתתפים, מעל ל 1375 נציגי חברות ומעל ל 900 אורחים שהגיעו מ 44 מדינות מהעולם.
כתבות נוספות:

היכן התקיים ומה כלל?

האירוע התרחש באקספו בתל אביב והוא כללל מספר אירועים במהלך השבוע שהסתכמו באירוע ההצגה, במהלך כל השבוע אורחים רבים שהגיעו מחברות בחו"ל אשר מתעניינות במוצרים של חברות מישראל , ואשר בוחנות השקעה או רכישה של טכנולוגיה ישראלית השתתפו באירועים מיוחדים שנתפרו עבורם, ארוחות ערב ואירועי הצגת מוצרים.
באירוע ה 7 באקספו בתל אביב הודגמו במגרש החיצוני מספר טכנולוגיות של חברות ישראליות על רכבים חצי אוטונומיים ואוטונומיים מלאים.
כאמור תעשיית האוטומוטיב בישראל כבר השיגה כבוד בעולם עם מספר חברות אשר קבעו את הטון ,ונוכל להזכיר את חלקם , חברת וייז, חברת מובילאיי, חברת אינוביז, חברת אוטונומו , חברת אוטופיה וחברות רבות אחרות אשר כבר הצליחו לקשור קשרי עבודה עם יצרנים גדולים בעולם. וביצעו מספר שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות בעולם הרכב העולמי.
אקומושיין הפכה להיות קהילה אשר מדבר ונושמת אוטומוטיב, מפגשים שנערכים בישראל וכן אקסלרטורים רבים אשר מתחילים כאן בישראל.

מה עוד היה שם?

כמו כן היו מספר הכרזות על חברות ויצרניות מחו"ל אשר פתחו כאן בישראל ובמיוחד בתל אביב מרכזי פיתוח חדשנות , אשר יסייעו לחברות סטארטאפ מתחילות להגיע עם המוצר שלהם הכי רחוק שניתן.
ברור כיום כי בעתיד הרחוק יהיו רכבים אוטונומיים בעולם ,וחלק מהטכנולוגיות שלהם יישענו על חברות עם מוצרים ישראליים כחול לבן.
מצפים כבר לקראת כנס אקומושיין מספר 8, ובתור אחד שהגיע עד כה לכל התערוכות מיום היווסדה של הקהילה של אקומושיין אני בהחלט יכול לומר שהיא התפתחה וגדלה באופן ניכר.
אירועים החלו בכמות קטנה של משתתפים ומציגים הגיעה למימדים שהאולם הגדול בגני התערוכה באקספו כמעט לא הספיקו
לפרטים נוספים [email protected]
עופר

כתבה מעניינת:

פקק עומס תנועה צילום פרטי 202109

העומס בכבישים: כרמיאלים תקועים בפקקים וכועסים

שתפולנהגים כבר נמאס מהעומס הבלתי נסבל בכבישים וזמן הנסיעה רק הולך ומתארך. האם בכל אפשר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.