אוראל בן חמו צילום דוברות המשטרה
אוראל בן חמו. צילום דוברות המשטרה

כרמיאלים "נעקצתם?" במשטרה מחפשים אתכם

שתפו

תושב נהריה נתפס ע"י המשטרה, לפי החשד אחרי שהפיל בפח אזרחים מכרמיאל ומכל הצפון שפירסמו למכירה מוצרים יד שנייה. גם אתכם "עקצו"? דווחו

מערכת פורטל זהר.נט

תושב נהריה, אוראל בן חמו, חשוד בסדרה של מעשי "עוקץ" חמורים באתרים למכירת מוצרי יד שנייה בכל אזור הצפון, בין השאר גם בכרמיאל. בעקבות מעצרו, מבקשת המשטרה את עזרת הציבור באיתור קורבנות נוספים שנפלו בפח.

במשטרת המחוז הצפוני התקבלו לאחרונה תלונות ממספר אזרחים מאזור הגליל, על כך ש"נעקצו" על ידי אדם שפנה אליהם בעקבות פרסומים למכירת מוצרי יד שנייה ברשתות.

במסגרת החקירה עלה דפוס פעולה חוזר, לפיו אותו חשוד נפגש עם הקורבנות כדי לקנות את המוצרים שפירסמו, לדוגמא – סמארטפונים, מצלמות דיגיטליות וכדומה, הציג בפניהם מסמך מזוייף שהעיד על העברה בנקאית – ורק אחרי שלקח את המוצרים ונעלם, התברר כי לא נכנס אף שקל לחשבון.

לאחר חקירה מקיפה ואיסוף ראיות בסוף השבוע עצרה המשטרה את אוראל בן חמו בחשד כי הוא זה שעומד מאחורי סדרת מעשי ההונאה. בתחנת כרמיאל, בה מתנהלת החקירה, הצליחו לאתר למעלה מעשרה קורבנות, ולפי דפוס הפעולה מעריכים החוקרים כי קיימים נפגעים רבים נוספים ש"נעקצו" בצורה דומה. מעצרו של החשוד הוארך בהתאם לבקשת המשטרה עד ליום שני.

כל היודע דבר על מקרים נוספים בהם היה מעורב החשוד, מתבקש להגיש תלונה בכל תחנת משטרה ברחבי הארץ.

טלפון שנגנב במרמה. צילום באדיבות משטרת ישראל

כתבה מעניינת:

רז טישלר רינה גרינברג אבי קוריאט

בוטלה הרשעתם של רינה גרינברג ואבי קוריאט: יתנצלו ויפצו את רז טישלר

שתפואחרי הרשעת גרינברג וקוריאט בפרסום לשון הרע בתביעה שהגיש נגדם רז טישלר, הושגו הסכמות חדשות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *