כרמיאלית נפצעה אנושות בתאונת דרכים בתאילנד

שתפו

ורדית אלון (36) נפגעה בעת שרכבה על אופנוע ביחד עם בן זוגה ומאושפזת בבית חולים מקומי. הטיפולים צפויים לעלות לפחות 400 אלף ש״ח

מאת גיל דובריש

ורדית אלון (36) ילידת כרמיאל, נפצעה באורח קשה עד אנוש בתאונת דרכים בתאילנד והיא זקוקה למאות אלפי שקלים על מנת לעבור טיפולים שיצילו את חייה.

ורדית, בתם של מרים ואלברט אלון, שנפטר בשנה שעברה בעקבות מחלה קשה, מתגוררת בשנים האחרונות במרכז הארץ. בשבוע שעבר היא נסעה עם בן זוגה לחופשה בתאילנד. בלילה שבין חמישי ושישי הם החליקו בגשמים עם האופנוע ששכרו, התהפכו לתעלה ומשם הידרדרו לתהום. השניים שלא חבשו קסדות ונסעו ללא רישיון, נפצעו ופונו לבית החולים המקומי. בן הזוג נפצע באורח בינוני אך ורדית נפגעה קשה וסובלת מחבלות בכל חלקי גופה עם חשד לשברים בצוואר ובעמוד השדרה.

אושרי אלון, אחיה של ורדית, מספר: ״מאז התאונה אחותי נמצאת בהכרה מעורפלת ומאושפזת בבית חולים בתאילנד, אי אפשר להעביר אותה לארץ כי כל תזוזה עלולה לסכן את חייה, חייבים לנתח אותה שם. הביטוח הרפואי שלה אינו מכסה את העלויות הרפואיות שנאמדות בשלב זה בכ-400 אלף ש״ח. נכון שניתוח בתאילנד איננו האופציה הטובה ביותר במצבה, בגלל רמת שירותי הרפואה במקום, אבל זו האפשרות היחידה כרגע. כל שעה שעוברת ללא הניתוח, מסכנת עוד יותר את חייה״.

המשפחה פנתה אל משרד החוץ במטרה לארגן משלחת חילוץ רפואית אולם נכון לעכשיו, אין תזוזה בנושא. אחיה, קובי וליאת אלון, יצאו לתאילנד בטיסה כדי לסייע ולסעוד אותה.

לאור הדחיפות הרבה שבניתוח, נפתח חשבון עמותה מיוחד לתרומות, שייאספו אך ורק לצורך הטיפולים. ניתן לתרום כסף בהעברה בנקאית לחשבון, על-שם קובי ביטון וורדית אלון, בנק הפועלים סניף 675 מספר חשבון 405998.

WhatsApp Image 2017-04-09 at 10.16.14

 

כתבה מעניינת:

קורונה צילום אילוסטרציה Pixabay

לראשונה מחודש מרץ: מעל 50 מאומתים לקורונה בכרמיאל

שתפומאת גיל דובריש קיראו עוד בפורטל זהר.נט: כל המופעים המרכזיים בפסטיבל 2021 מיוחד לפסטיבל: השיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.