בית / חדשות / חדשות כרמיאל / כרמיאלי נהרג בפיגוע ירי בתל אביב
חדשות כרמיאל

כרמיאלי נהרג בפיגוע ירי בתל אביב

אלון בקל (26) עבר להתגורר בתל אביב רק לפני כשלושה חודשים והחל לעבוד כמנהל משמרת בבר מסעדה הסימטה – שם מצא את מותו הטרגי. המחבל שביצע את פיגוע הירי טרם נתפס

מאת גיל דובריש

הלם כבד בכרמיאל – אלון בקל, בן 26, יליד העיר, הוא בין ההרוגים בפיגוע ירי שאירע אחר צהריים (יום שישי) במרכז תל אביב. בקל נורה ע"י המפגע, אזרח ערבי-ישראלי, בעת עבודתו בבר מסעדה הסימטה, בה הועסק בתקופה האחרונה.

המחבל, שבמשטרה מעריכים כי ביצע את הפיגוע על רקע לאומני, הגיע בשעה 3 לערך למרכול ברחוב דיזנגוף, תועד בממצלמות האבטחה כשהוא שולף מתיקו מקלע ואז יוצא אל הרחוב והחל לירות לכל עבר. לאחר מכן נמלט מהמקום. שני בני אדם נהרגו מהירי, אחד מהם הוא אלון בקל מכרמיאל, שרק לפני כשלושה חודשים עבר להתגורר בתל אביב והחל לעבוד כמנהל משמרת בבר מסעדה הסימטה ברחוב דיזנגוף. במקביל, הוא החל בשנה הרביעית ללימודי משפטים ומינהל עסקים במכללה האקדמית נתניה ועמד להתחיל התמחות במשרד של עו"ד ידוע. אלון הוא בנם של דוד וניצה, מעצבת אופנה.

לדברי חבריו, אלון שמח מאוד מהמעבר למרכז הארץ – וציפה לו בקוצר רוח מזה זמן רב. בעת שהמחבל ביצע את הפיגוע, איתרע מזלו של אלון שהיה במקום העבודה, במהלך משמרת שגרתית. הוא נפגע באורח אנוש ונפטר מפצעיו. שמו הותר לפרסום לקראת שעות הערב.

התגובות ההמומות על מותו של אלון לא איחרו לבוא ודף הפייסבוק שלו התמלא בהספדים שנכתבו ע"י חבריו וכן אנשים רבים שלא הכירוהו מקרוב אך ביקשו להביע תנחומיהם למשפחה האבלה. אחד החברים סיפר לנו כי "אלון היה אדם אהוב על כל החברים, מצחיק, שנון, המסמר של כל פגישה ומסיבה. אני מתקשה להאמין ואני פשוט בהלם מהמוות הכל-כך לא צפוי הזה. פשוט לא מצליח לעכל. איבדתי חבר יקר".

שתפו

כתבה מעניינת:

קליע תועה. צילום ארכיון

תושבים מודאגים: הירי מהכפרים מגיע לכרמיאל

תושב גבעת רם התלונן כי קליע תועה פגע בגדר המקיפה את גינת הבית. לדבריו זהו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable