רכב נהגת בת 10 כרמיאל צילום דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

כרמיאל: השוטרים הופתעו לגלות נהגת בת…10

שתפו

בעקבות דיווח של תושבים איתרה המשטרה מכונית ובה ילדה מכרמיאל שנהגה במכונית כשלצידה אביה. הרכב הוחרם והאב הועבר לחקירה. צפו בווידיאו מ״שיעור הנהיגה״

מערכת פורטל זהר.נט

שוטרי משטרת כרמיאל שהוזעקו בעקבות דיווח למוקד 100, הופתעו לגלות בתוך רכב נוסע, כי מאחורי ההגה יושבת ילדה בת 10 מכרמיאל שאביה נמצא לידה…

אמש (יום שני) בשעות הערב המוקדמות התקבל דיווח במוקד משטרת ישראל, על כך שברחבי כרמיאל ״מסתובב״ רכב ובו נוהגת ילדה קטנה. הודות לשימוש במצלמות האבטחה של המוקד העירוני הגיעו שוטרים לאחד החניונים בכרמיאל ושם הופתעו לגלות כי ילדה בת 10 נוהגת במכונית, כאשר אביה יושב לצידה ומדריך אותה כיצד לנהוג. ״שיעור הנהיגה״ המאולתר של האב ובתו, הופסק כמובן מיד.

האב (48) עוכב לתחנת המשטרה לחקירה, ונמסרה לו הזמנה לדין בגין עבירה על החוק בכך שאיפשר לקטין לנהוג ברכב ללא רישיון… העונש המירבי על עבירה זו היא פסילה לתקופה של שלוש שנים. כמו כן הרכב הושבת ע״י המשטרה.

במסגרת מאבקה העיקש של משטרת ישראל במרחב גליל בעבירות הביריונות בכביש, נרשמו במהלך סוף השבוע האחרון 249 דו"חות מתוכם נתפסו 34 רכבים משופרים, 41 רכבים הורדו מהכביש ו-16 רכבים הושבתו.

ממשטרת ישראל נמסר: ״המשטרה תמשיך לפעול לשינוי תרבות הנהיגה, להגברת תחושת הביטחון בקרב משתמשי הדרך ולהרתעת נהגים מלבצע עבירות״.

 

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

צוות מתנדבים זק״א כרמיאל מטפל בגופת המנוח. צילום באדיבות זק״א כרמיאל

עצוב: גופת אדם ערירי התגלתה במצב ריקבון מתקדם

שתפובעקבות קריאה שהתקבלה במוקד החירום על חשש לחיי אדם, נמצאה גופת תושב כרמיאל (70) בביתו, …


תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    לפחות האב חגור…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.