כרמיאל טיפסו על חצי הגלבוע
כרמיאל טיפסו על חצי הגלבוע

כרמיאל טיפסה על חצי הגלבוע

שתפו

מ.ס כרמיאל והגלבוע נפרדו בתיקו 1:1 ששמר על פתיחת העונה היפה של כרמיאל. אביב אוחנה כבש לכרמיאל, המאמן דונט הורחק: "הרחיקו אותי סתם. עשינו תוצאה טובה"

מאת אמיר שיבי

אחרי שבוע חלומי בו כרמיאל היממה פעמים את מומחי הכדורגל בליגה א' שניצחה את צור שלום בליגה ואת צעירי כפר כנא בגביע, אירחה כרמיאל את אסי גלבוע אשר חטפה מהלומה בצחזור הליגה הראשון.

האצטדיון בכרמיאל מאיר פנים לאסי גלבוע. הקבוצה מחבל התענך התארחה בכרמיאל שבע פעמים, מתוכם ניצחה ארבע פעמים, פעמיים סיימה בתיקו ונוצחה רק פעם אחת.

הפעם הגלבוע באה אחרי תבוסה ביתית לקרית אתא במחזור הליגה הראשון, ואיתן טייב וחבורתו רצו להראות שזו הייתה מעידה לד פעמית, ויש בחבל התענך קבוצה טובה. כרמיאל, שהגיעה אחרי 120 דקות ארוכות באמצע השבוע וחסרה את ידין אשכנזי המורחק, רצתה להמשיך את פתיחת העונה הטובה שלה.

המחצית הראשונה התנהלה כולה השליטה של הגלבוע. לידור כהן כבש בדקה ה 17 ותרגם היתרון לשער. למרות השליטה במשחק, הגלבוע הצליחה לעלות על לוח התוצאות רק פעם אחת.

שחקני כרמיאל עלו למחצית השנייה יותר טובים והצליחו לנצל רק מצב אחד. אביב אוחנה (נכנס בדקה 61 במקום אלון מזרחי) כבש שער יפה בדקה ה 86 ואיזן את התוצאה, 1:1 שגם הייתה תוצאת הסיום.

אביב אוחנה חוגג
אביב אוחנה חוגג

לקראת סיום המשחק, מאמן כרמיאל צביקה (קיצי) דונט הורחק על ידי שופטת המשחק מיתר שמש בטענה שיצא מספר רב של פעמים מהאיזור הטכני שלו.

דונט אמר לאחר המשחק, " המחצית הראשונה לא הייתה טובה מבחינתינו. הגלבוע לחצו יותר. לחצי השני עלינו יותר טובים. יכולנו גם להכריע את המשחק, אבל בסדר אני מרוצה מהנקודה. אנחנו מצליחים לחזור מפיגור וזה מראה שיש אופי לקבוצה. אומנם אנחנו קבוצה צעירה אבל השחקנים נלחמים כל המשחק, ואמרתי להם שעד שלא נגמר המשחק אז אפשר להבקיע ולנצח".

המאמן עשה שינוי בעמדת השוער מתן זלמנוביץ במקום אביב לוי, " יש תחרות בריאה על עמדת השוער, מה שלא היה הרבה זמן בכרמיאל".

על ההרחקה שלו אמר דונט, " היא סתם הרחיקה אותי. מישהו צעק מהספסל והיא פשוט הרחיקה אותי. שאמרתי לה שזה מישהו מאחורה צעק, היא אמרה לי שאני אחראי והוציאה אותי החוצה. היא לא העירה לי אף פעם חוץ מזה. נשב משחק אחד בחוץ ונקווה שנראה נקודות".

לאחר שני מחזורים כרמיאל במקום החמישי בטבלה עם ארבע נקודות במאזנה. בשישי היא תצא למשחק חוץ נגד השישית בטבלה, הפועל חדרה גם לה ארבע נקודות. דונט: " זה משחק קשה. חדרה קבוצה מצוינת, ולא יהיה קל שם, אבל אני מאמין בשחקנים שלי".

 

 

 

 

 

 

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל משחק אימון

הפועל כרמיאל מתכוננת לעונה החדשה

שתפומאת גיל דובריש הפועל עירוני כרמיאל ממשיכה בהכנות לקראת פתיחת עונת 2021-22 בליגה ב׳ צפון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.