הקורונה בירידה: מספר החולים בפועל (בכחול) ומספר המחלימים (באדום)

כרמיאל: ירידה במספר החולים – ובמספר הבדיקות

שתפו

יותר משבוע בלי מקרים חדשים של קורונה: בעיר ישנם 30 חולים בפועל בסך הכול, עוד 17 החלימו. רק כ-150 בדיקות נערכו לתושבי כרמיאל מתחילת השבוע

מאת גיל דובריש

נמשכת מגמת הירידה במספר חולי הקורונה המאומתים בפועל בכרמיאל. על-פי נתוני העירייה, נכון להיום (שישי 24.4) יש בכרמיאל 30 חולים פעילים, מתוכם שניים שכתובתם רשומה בעיר אך אינם מתגוררים בה. מספר המחלימים עלה ל-17. בסך הכול מתחילת המגפה חלו בכרמיאל 47 בני אדם במצטבר. לפי משרד הבריאות יש בכרמיאל 32 חולים מאומתים ועוד 17 החלימו.

הבשורות האמיתיות טובות אף יותר – מאז יום חמישי שעבר, כבר יותר משבוע, לא התגלה אף מקרה קורונה חדש בכרמיאל. השיא היה ביום חמישי הקודם – 36 חולי קורונה בפועל ועוד 9 מחלימים, מאז הבריאו שמונה בני אדם. כמובן שאי אפשר לדעת מהי התמונה המלאה. חשוב להדגיש כי מדובר במספרים רשמיים בלבד ולא ידוע מה מספרם האמיתי של החולים.

יש לציין בניגוד לשבוע שעבר שבו בוצעו כ-600 בדיקות לתושבי כרמיאל במתחם הדרייב-אין שפעל בקניון חוצות כרמיאל, חלה ירידה משמעותית בהיקף הבדיקות. מאז יום ראשון בוצעו רק כ-150 בדיקות קורונה לתושבי העיר, ומספר הנבדקים מקרב הכרמיאלים עומד כיום על 1405 אנשים. לשם השוואה בדיר אל אסד הסמוכה, שם הייתה התפרצות גדולה, נערכו 2500 בדיקות – ביישוב שבו אוכלוסיה בגודל חמישית מכרמיאל. אגב דיר אל אסד, שם יש כיום 142 חולים בפועל ועוד שלושה שהחלימו.

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.