תהל זילברשטיין, 44, מורה ומחנכת, מתחסנת עי זורי איברהים במתחם החיסונים בכרמיאל
תהל זילברשטיין מתחסנת ע״י זורי איברהים במתחם החיסונים בכרמיאל. צילום דוברות כללית

כרמיאל: שיא מאומתים בגל הרביעי, החיסונים לבני 40 החלו

שתפו

מאת גיל דובריש

שיא של מאומתים לקורונה בגל הרביעי בכרמיאל: נכון למוצ״ש יש בכרמיאל 244 מאומתים לנגיף. מספר המאומתים בעיר הולך ומתקרב לשיא של כל הזמנים, שנקבע ב-6.2.2021 ועמד על 303. גם שיעור הבדיקות החיוביות עדיין גבוה יחסית, 6%, מה שמצביע על כך שהקורונה עדיין כאן, אבל… יש גם בשורות טובות: קצב ההידבקות הואט באופן משמעותי, לא ברור אם בגלל מנת החיסונים השלישית, אבל בהחלט יש סיבה לאופטימיות: בשבעת הימים האחרונים קצב הגידול במספר המאומתים עומד על 16%, בהשוואה ל-200% לפני כשבועיים.

כרמיאל מקבלת את הציון 7 לפי מודל הרמזור של משרד הבריאות, מה שמשאיר אותה בקטגוריה של היישובים הכתומים.

בימים האחרונים החלו קופות החולים לבצע חיסון שלישי גם לבני ה-40 ומעלה, זאת אחרי ההצלחה של מבצע החיסונים לבני ה-50 ומעלה ולפני כן לאזרחים ותיקים בני 60 ויותר.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

בכרמיאל פועלים שלושה מתחמי בדיקות סרולוגיות לילדים בגילאי 3-12 בחינם. המתחמים שמפעילה העירייה בשיתוף פיקוד העורף ומשרד הבריאות יפעלו במתנ״ס רבין, מתנ״ס גבעת רם, מתנ״ס מגדים ואולם הספורט איריסים כל השבוע, מראשון עד חמישי בשעות בין השעות 11:00-19:00. הבדיקות לילדים בני 3-12 בחינם, מומלץ לבצע הרשמה מוקדמת.

כמו כן מופעל מתחם לבדיקות מהירות בשיתוף העירייה, מד״א ומשרד הבריאות במתנ״ס מרכז, הבדיקה לילדים בגילאי 3-12 בחינם. להזמנת תור ותיאום בדיקה יש לחייג 3031*.

כתבה מעניינת:

סייסמוגרף רעידת אדמה רעש אדמה צילום דפוזיט פוטוס

מודל חדש חוזה: הסתברות של 90% לרעש אדמה חזק, כרמיאל ברמת סיכון בינונית

שתפופיתוח טכנולוגי חדש של חברת ביטוח ישראלית חושף: סיכויים גבוהים לרעידת אדמה חזקה ב-15 השנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.