כרמיאל 2014: משפחה עם ארבעה ילדים בהם תינוקת בת 3 חודשים הושלכה לרחוב

שתפו

ביום שלישי מצאה את עצמה משפחה בת 6 נפשות ברחבת בניין העירייה ביחד עם אוהל קטן שאמור להספיק לכולם. בעמותת יד עזרא ושולמית קוראים לתושבים לסייע בתרומות כספיות ומזון

משפחת ב. מכרמיאל (השם המלא שמור במערכת הפורטל) וארבעת ילדיהם, בני 8, 7, 2 והקטנה שבהם תינוקת בת כ-3 חודשים, הקימה ביום שלישי אוהל ברחבה שליד בניין העירייה, בעקבות פינוייה מביתה ע”י הוצאה לפועל. זאת לאחר שהבעל ורעייתו, לא עמדו בתשלומי דמי השכירות מזה מספר חודשים ובעל הדירה מאס בסחבת ופעל נגד המשפחה באמצעים המשפטיים העומדים לרשותו. האב עובד בשתי משמרות על מנת לפרנס את המשפחה, אולם כנראה שבימינו לא די בכך כדי לכלכל משפחה.

הדרמה החלה ביום חמישי האחרון, כאשר אנשי ההוצל”פ מלווים בשוטרים הגיעו לבית שבקומה השמינית ברחוב משעול חצב, על מנת לפנות את המשפחה מביתה. זעקות השבר של האשה לא הועילו, השוכרים פונו מהמקום בתוך מספר שעות, יחד עם ילדיהם ומיטלטליהם המעטים.

מ”מ ראש העיר רינה גרינברג עודכנה בנעשה תוך כדי הפינוי ועשתה מאמצים רבים על מנת למצוא למשפחה פתרון זמני ולארחה בבית המלון בכרמיאל למשך מספר ימים.

ביום שלישי בצהריים, כאמור, נאלצה משפחת ב. לצאת וביחד עם כמה תושבים רחמניים הצליחו לארגן אוהל, מזון וחיתולים לתינוקת. המשפחה זועקת לעזרה ומקווה כי במשרד השיכון ימצאו פתרון מהיר, יתכן  שבשיתוף חברת עמיגור.

מי שנרתמה לעזרת המשפחה, היא עמותת יד עזרא ושולמית שהקימה מוקד לתרומות. ניתן לחייג למספר כוכבית 3949 ולסייע כספית. בשלב הראשון המשפחה באוהל זקוקה לחיתולים, מגבונים, מטרנה, ואוכל מוכן לבוקר ולערב.

כתבה מעניינת:

רכב הסעות תלמידים צילום אילוסטרציה

קנסות לנהגי הסעות בכרמיאל: איפה מצפים שנחכה לילדים?

שתפונהגי הסעות טוענים להחמרת האכיפה בקנסות על חניה כשהם מחכים שעות ברכביהם לילדים בקייטנות. העירייה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.