ציון טויטו (צילום ארכיון)

״לא בטוח שיהיה כדורגל בכרמיאל״

שתפו

 יו״ר מ.ס כרמיאל ציון טויטו רשם את הקבוצה בהתאחדות לכדורגל לעונה הקרובה אך עדין לא מבטיח שישחקו כדורגל בכרמיאל. מחר תפתח הקבוצה את אימוניה אותם יעביר קיצי דונט

מאת אמיר שיבי

למרות חוסר הוודאות האופף את מ.ס כרמיאל היום (שני) הקבוצה נרשמה בהתאחדות לכדורגל לעונת המשחקים 2016/17 וביום שלישי (מחר) תפתח הקבוצה את אימוניה לעונה הקרובה. יחד עם זאת,  מבחינת היו"ר הקבוצה ציון טויטו זה עדין לא אומר שיהיה כדורגל בכרמיאל העונה, ״כרגע אין שינוי בתקציב והמצב נשאר אותו דבר. אני לא יודע אם נפתח את העונה. אם מישהו רוצה לבוא לקחת את הקבוצה בחינם, ולא משנה מי אני מוכן לתת אותה״. לקבוצה יש חובות בסך 80 אלף שקל בקירוב והתקציב של שנת 2016 כבר אזל. ״אין לי כסף כדי להחתים שחקנים. לצערי, הכדורגל הוא הבן החורג של העירייה וחבל שככה מתייחסים אליו. אני לא מתכוון להוציא 200-300 מהכיס שלי בשביל שיכולו להגיד שבכרמיאל יש כדורגל״, אמר טויטו לזוהר הצפון. גם מצבת השחקנים גם אינה מבשרת טובות נכון לעכשיו. מרבית שחקני העונה שעברה כבר עזבו, למעט יוגב אלישע וסהר דהן ועוד מספר שחקנים צעירים שנשארו בקבוצה. מי שצפוי לבוא לעזרת המועדון הוא המגן אלירן עקיבא אשר שיחק בקבוצה בעבר.

מחזיקת תיק הספורט בעירייה, רינה גרינברג, ״כרגע אין חדש. יכול להיות שבשבוע הבא תהייה התפתחות״. בתקופה האחרונה ישנם מגעים עם איש העסקים מיקי קופל אשר הביע עניין לרכוש את הקבוצה ולנהל אותה בעצמו.

גם באשר למגרש אין בשורות טובות. לפי דברי טויטו האיצטדיון העירוני יהיה מוכן רק בחודש אוקטובר ויאלץ את הקבוצה לנדוד למקומות אחרים. בנוסף, גם מצבו של מגרש האימונים רעוע ויקשה מאוד על הקבוצה להכין את עצמה במידה ואכן תפתח את העונה. מי שמטפל במגרשים, מנהל רשת המתנס"ים, סנדו בדנג'ו נמצא בימים אלה בחופש ולא ניתן היה לקבל את תגובתו. צביקה (קיצי) דונט יעביר מחר את אימון הפתיחה ויאמן את הקבוצה בעונה הקרובה.

סימן השאלה סביב הכדורגל בכרמיאל אם יהיה או לא ממשיך לרחף מעל הקבוצה ובתקופה הקרובה תינתן התשובה.

כתבה מעניינת:

מוחמד אבו ריא אוהד עדי יובל שבתאי כובשים נגד צפת צילום הפועל עירוני כרמיאל copy

הפועל עירוני כרמיאל: ניצחון ראשון, מקום ראשון

שתפוהפועל עירוני כרמיאל כבשה את הפסגה כבר אחרי המחזור השני עם ניצחון בכורה בליגה מול …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.