בית / כרמיאל / ספורט / כדורגל / לא נפלו בביר
הפועל עירוני כרמיאל משחק צילום ארכיון הפועל עירוני כרמיאל
צילום ארכיון: הפועל עירוני כרמיאל

לא נפלו בביר

שתפו

הפועל עירוני כרמיאל עברה בהצלחה את המכשול בביר אל מכסור עם 3:1. כעת: לכרמיאל נקודה פחות ומשחק פחות מהמוליכה כפר קנא

מערכת פורטל זהר.נט

הפועל עירוני כרמיאל השיגה ניצחון חשוב מול מ.כ בני ביר אל מכסור בחוץ, 3:1. אותה ביר אל מכסור ששבוע לפני זה סחטה תיקו מפתיע מול המוליכה כפר קנא, ולמרות שמדובר בקבוצת תחתית היא מסתמנת כמכשול לא פשוט.

כרמיאל עלתה במטרה לנצח ולהשיג את 3 הנקודות היקרות. כבר אחרי 5 דקות מי אם לא ארד אלבז מלך שערי הקבוצה מצא את הרשת והעלה את עירוני ליתרון. אוהד עדי כבש 3 דקות לפני סוף המחצית והכפיל את התוצאה ממש לפני ההפסקה.

המארחים הצליחו לצמק ל-2:1 בדקה ה-55, אבל לא הספיקו לחגוג יותר מדי. 5 דקות אחרי קבע השופט פנדל לזכות הכרמיאלים, יובל שבתאי עם קור רוח והרבה ניסיון במעמדים הגבוהים ביותר בכדורגל הישראלי ובאירופה, דייק בלי בעיה והעלה את הקבוצה ליתרון 3:1 שהחזיק מעמד עד לשריקות הסיום.

כפר קנא עדיין מובילה את הטבלה עם 28 נקודות ומשחק עודף, כרמיאל שניה עם 27 נקודות ומשחק פחות, במקום השלישי רודפת אחריהן אחווה שעב עם 25 נקודות. ביום שלישי תצא הקבוצה למשחק חוץ מול צעירי תמרה.

שיחקו: טל הדר; בר עמר, מוחמד סוואד, צח טופורק, הרן אלגרישי, אוהד עדי; סהר דהאן, נתן נודלמן, ארד אלבז, יובל שבתאי; עבד דנדן. כן שותפו: אוריאל אלביליה, קוסאי חלאילה, שרון מלכה, אוהד מערבי, מידן שטיינברג.

כתבה מעניינת:

שחקני הפועל עירוני כרמיאל חוגגים בחדר ההלבשה. צילום הפועל עירוני כרמיאל

מוכנים למשחק העונה

שתפומערכת פורטל זהר.נט לכל כתבות הכדורגל שלנו היכנסו לכאן >>> הפועל עירוני כרמיאל תארח ביום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.