הפועל עירוני כרמיאל מוחמד אבו ריא
מוחמד אבו ריא. צילום: הפועל עירוני כרמיאל

לא עוצר: אבו ריא כבש בניצחון הכרמיאלי על שעב

שתפו

שער רביעי בליגה ורביעי ברציפות בכל המסגרות לחלוץ הכרמיאלי בניצחון הביתי 1:2 מול שעב.  כפר מנדא המוליכה ״התפוצצה״ עם שמיניה מול הקבוצה החלשה בליגה

מאת גיל דובריש

לפני שהחלה העונה, כשארד אלבז מלך השערים של העונה שעברה עזב את הפועל עירוני כרמיאל (וחתם בעירוני צפת) היו כאלה ששאלו (וביניהם גם כותב שורות אלה) איך כרמיאל תסתדר בלי הסקורר שלה. אז מסתבר שהיא מסתדרת יפה מאוד, כי יש לה תותח אחר בהתקפה: מוחמד אבו ריא. החלוץ שהגיע העונה מכפר כנא פשוט לא עוצר – ביום שבת הוא כבש בניצחון 1:2 בבית מול אחווה שעב, שער רביעי שלו העונה בליגה וגול רביעי ברציפות בכל המסגרות (כולל בגביע המדינה).

השער של אבו ריא נכבש כבר בדקה ה-3: בר עמר הגביה כדור לרחבה, אבו ריא הסתנן בין שחקני ההגנה, עצר את הכדור בחזה ״והפציץ״ מקרוב. 0:1 לכרמיאל.

למרות השער המוקדם, המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוהה והתנהל בעיקר במרכז השדה והתאפיין באי-סדר ואיבודי כדור רבים משני הצדדים. בדקה ה-83 הגיע השער השני, בכל זאת: השוער של שעב הדף כדור שהגיע אליו במהלך ערבוביה ברחבה, הכדור פגע בשחקן אורח, תאמר קאדריה, ומשם התגלגל לרשת. שער עצמי ו-0:2 לכרמיאל.

היכנסו לכל הכתבות על הפועל עירוני כרמיאל >>>

האורחים ״נזכרו״ שיש משחק רק אחרי שספגו את השער השני ולחצו בדקות האחרונות. בדקה ה-90, זמן קצר לפני תוספת הזמן דחק זידאן עמר משעב את הכדור לרשת וצימק ל-1:2. אבל זה היה מאוחר מדי ומעט מדי, וכרמיאל חגגה בשריקת הסיום ניצחון ו-3 נקודות יקרות.

בסיום המשחק פרצה מהומה גדולה בספסל של שעב, כאשר הוויכוח התנהל מסיבה לא ברורה בין אנשי ההנהלה והשחקנים האורחים בינם לבין עצמם.

בזמן שכרמיאל ניצחה בהילוך ראשון, מובילת הטבלה כפר מנדא ״התפוצצה״ במשחק קצוות נגד איחוד מג׳ד אל כרום וחגגה מולה עם 0:8 גדול. מג׳ד אל כרום היא הקבוצה החלשה בליגה ולא השיגה עדיין אפילו נקודה אחת. מנדא מוליכה את הטבלה עם 18 נקודות ויחס שערים עדיף, כרמיאל שניה עם 17 נקודות אבל עם משחק חסר. משחק ההשלמה נגד צעירי סכנין יתקיים בשבוע הבא – ואם כרמיאל תנצח בו היא תעפיל למקום הראשון.

היכנסו ללוח המשחקים המלא של הפועל עירוני כרמיאל >>>

טבלת ליגה ב׳ – צפון א׳ / בית א׳

טבלה ליגה ב צפון א בית א copy

 

כתבה מעניינת:

אהוד מערבי צילום דוברות הפועל עירוני כרמיאל

הפועל עירוני כרמיאל: חלום העלייה קרוב מתמיד

שתפומאת גיל דובריש ניצחון ענק במשחק הכי חשוב של העונה, הקנה להפועל עירוני כרמיאל את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.