בית / Uncategorized / לא צריך לטוס רחוק מדי

לא צריך לטוס רחוק מדי

שתפו

לא צריך לטוס רחוק, לחצות גאיות, לשעוט בכבישים מהירים, להסתכן בדרכי מוות בבוליביה בואכה לוס היונגאס או להטלטל בנהרות האמאזונס בדרום אמריקה, כדי להנות מחופשה מחוץ לארץ הקודש.

כמי שחוותה, ראתה ודילגה לא מעט על גבי הגלובוס ב-2 העשורים האחרונים, אני יכולה להעיד פה קבל עם ועדה ובפה מלא, כי החופשה האחרונה שלי באי היווני והמרהיב ביופיו כרתים ענתה על כל הציפיות שלי ואף הרבה הרבה למעלה מזה. מה שהביא אותי מיד עם נחיתתי באדמת הקודש למסקנה כי באמת לא צריך להשקיע את מיטב חסכונותינו או מינוסינו, להיטרף בטיסות ארוכות טווח עד שעורקי הדם בגופינו ישנו מצב צבירה, להחליף מטוסים ב-3 טיסות מעבר כדי להנות, לחוות, להתאוורר, להרגיש זרות נעימה ולטעון מצברים לקראת החזרה לשיגרה ולקראת תכנון הגיחה הבאה והקרובה לחו”ל.

זה לא שאינני מתגעגעת למסעות המדהימים שסיפקו את יצריי ההרפתקניים ושנפרשו על פני חודשים במוזמביק, דרום אפריקה, ברבדוס או אוסטרליה למשל. כבודם במקומם מונח בהחלט! אלא שנסיבות חיי היום, הרכב משפחתי ואילוצים נוספים מביאים אל פתח דלתי חוויות מזן אחר ביעדים לא פחות מוצלחים במרחק שעה – שעתיים טיסה מאדמת לוד (נתב”ג).

כרתים – אי יווני מרהיב ביופיו, עטור הרים גבוהים ומרשימים, כפרים ציוריים, דרכים הרריות צדדיות, מפרצים מעוררי השראה, חופי ים בראשיתיים ובתוליים, שפע פארקים לילדים, אפשרויות נופש ומגורים מגוונות, מזג אוויר נהדר ואווירה קסומה, מומלץ גם מומלץ במרחק של שעת טיסה.

המעבר הקשה והבלתי נתפס אל השיגרה הישראלית שאני חווה כל פעם מחדש בשובי מחופשה בחו”ל הופך בחזרה מכרתים לסביל יחסית, לניתן להסתגלות ולהכלה אולי בשל הקרבה לארצינו וחוסר הסרבול בהגעה אל היעד הנכסף, כנראה גם בשל העובדה שהחלטתי שאל כרתים אשוב גם אשוב ואינני מהממהרות לשוב אל יעד בו כבר שהיתי.

כנראה שכמו בפגישות עוורות היה פה קליק!

ובנימה אופטימית זו אאחל לכולנו , עם דגש לכולנו ללא הפרדת גזע, דת, מין, עדתיות, משקל, גובה וגוון עור פנים – חג עצמאות שמח!

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.