תחנת רכבת כרמיאל
תחנת הרכבת בכרמיאל. צילום ארכיון

לא תאמינו… הרכבת שוב עוצרת

שתפו

מאת גיל דובריש

(עדכון אחרון: יום ג׳ 9.8.2022)

כבר ״מזמן״ לא דיווחנו לכם על שיבושים בתנועת הרכבות בכרמיאל. זה קרה 5 פעמים בתוך שנה – מאז אוגוסט לפני שנה. רק פה בסוף יולי… וגם בחודש מאי כשהתחנה בכרמיאל נסגרה בכל סופי השבוע. וגם… בחודש ינואר השנה כשהתחנה בכרמיאל נסגרה למשך שבוע שלם אחרי שבועות של שיבושים בתנועה. וגם… במקרה הזה לפני כמעט שנה באוגוסט שעבר, כשתחנת הרכבת נסגרה עקב עבודות.

ולמה ההקדמה הזו, אתם שואלים? כי זה מביא אותנו להודעות הבאות של רכבת ישראל: תחנת כרמיאל תיסגר שוב, פעמיים החודש, ולא תפעל כלל עקב עבודות שדרוג ופיתוח המסילה באזור חיפה והקריות.

כבר ביום שישי הקרוב 12.8, תחנת הרכבת בכרמיאל תיסגר ולא יהיה שירות רכבתי. גם תחנות אחרות בצפון יהיו סגורות במועד זה, כמו אחיהוד, נהריה, עכו, הקריות וחיפה.

רכבת ישראל תפעיל מערך היסעים חינמי בין תחנות כרמיאל – אחיהוד – קריית מוצקין – מרכזית המפרץ. תנועת הרכבות תחזור לסדרה במוצ״ש 13.8.22 עם חידוש השירות.

בעוד כשבועיים זה יקרה שוב: ביום שישי ה-26.8.22 ומוצאי שבת 27.8.22 תחנת הרכבת בכרמיאל תיסגר שוב ולא יהיה שירות רכבתי. גם שאר התחנות מנהריה ועד לחוצות המפרץ תהיינה סגורות. באותו סוף שבוע תפעיל רכבת ישראל מערך היסעים חינמי בין תחנות כרמיאל-אחיהוד-קריית מוצקין-מרכזית המפרץ. תנועת הרכבות תחזור לסדרה ביום ראשון 28.8.22 עם חידוש השירות.

מרכבת ישראל נמסר כי עבודות התשתית לתחזוקה, שדרוג והחלפת רכיבי מסילה באיזור חיפה מבוצעות כחלק מתוכנית התחזוקה השנתית.

עבודות התשתית לתחזוקה, שדרוג והחלפת רכיבי מסילה באיזור תחנת חוצות המפרץ יתקיימו כחלק מתוכנית התחזוקה השנתית. לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר 5770*. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון 8787*.

ברכבת ישראל מתנצלים על אי הנוחות הזמנית ומודים על ההבנה והסבלנות.

תקראו גם על זה בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

רכב הסעות תלמידים צילום אילוסטרציה

קנסות לנהגי הסעות בכרמיאל: איפה מצפים שנחכה לילדים?

שתפונהגי הסעות טוענים להחמרת האכיפה בקנסות על חניה כשהם מחכים שעות ברכביהם לילדים בקייטנות. העירייה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.