בית / חדשות / חברה / להקת פרחי כרמיאל נחתה באמריקה

להקת פרחי כרמיאל נחתה באמריקה

שתפו

ביום שני שעבר ה-25 לאפריל, נחתו חברי קבוצת להקת פרחי כרמיאל בישראל לאחר ביקור של שבועיים בסאן אנטוניו, טקסס שבארצות הברית.

פרחי כרמיאל הוזמנו על ידי הקהילה היהודית בסאן אנטוניו למסע הופעות. במהלך הביקור זכתה הלהקה ליחס משמעותי, מחבק ואוהב מצד הקהילה ויצרה קשרה עם הצעירים שבהם, אף חגגו את ליל הסדר ביחד עם חברי הקהילה ושרו את שירי החג.

המסע לאמריקה כלל הופעות רבות שהכילו ריקודים עממיים יהודיים, ריקודים לטינים וקלאסיים. בסיום כל הופעה נעמד הקהל לשירת ההמנון הישראלי. ההופעות היו מרגשות ועוצמתיות ביותר.
פרט להופעות, פרחי כרמיאל מצאו זמן גם להנאה ובילויים – זכו להגיע לטקסס בזמן פסטיבל “הפיאסטה” בו ניתן לראות מנהגים מקסיקנים וטקסניים של האזור. חברי הלהקה טיילו בפסטיבל, עלו למגדל אמריקה והביטו על הנוף של סאן אנטוניו כולה, שיחקו ונהנו בפארק השעשועים Six flags, טיילו בפארקים הלאומיים של סאן אנטוניו, קפצו בפארק הטרמפולינות וכמובן עשו קצת “שופינג”.

כל הכבוד לצוות הנהדר שליווה את הלהקה. בראש, מארגן הביקור, בצלאל גייניס שיזם, דחף, הביא לידי ביצוע ויצא עם הלהקה לחו”ל, לגניה לבנט הכוריאוגרפית והכול יכולה בלהקה, ליורי אינגרמן אשר על המוסיקה ולשרון עמור, רקדנית עבר שהתלוותה עם המון רצון טוב והוכיחה כשרון מנהיגות וארגון שתרמו הרבה למסע.

(מ.)

 

Picture 1

Picture 6

Picture 8

כתבה מעניינת:

״תקועים״ בשכונה

שתפותושבים בגבעת רם נאלצים לחכות זמן רב בחום ובצפיפות בסניף הדואר המקומי כדי לטעון את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.