להקת Alien’s פותחת את מסע ההופעות הבינלאומי שלה בהופעת בכורה בכרמיאל
להקת Alien’s פותחת את מסע ההופעות הבינלאומי שלה בהופעת בכורה בכרמיאל

להקת Alien’s פותחת את מסע ההופעות הבינלאומי שלה בהופעת בכורה בכרמיאל

שתפו

היום (רביעי, 27.8.2014) בשעה 19:30 ייערך באשכול פיס כרמים מופע הבכורה של להקת Alien’s הכרמיאלית, הראשון בסדרה של הופעות בארץ וברחבי העולם.

Alien’s נוסדה ע”י אלכס אייזנברג, תושב כרמיאל, אחד הגיטריסטים הטובים בסצינת הרוק בארץ, הוא יחודי בטכניקה האגריסיבית ובו זמנית רגישה, בעל כושר אלתור גבוה וסגנון סופר-טכני בביצוע. יחד עימו חבר בלהקה אדוארד קפלן, גיטרה-בס, בעל סגנון ריתמי, אגרסיבי שטכניקת הביצוע שלו משופעת ביכולת מגוונת של אלתור. משלים את השלישיה המתופף שגב אלקיים המוכשר, המנגן ברגישות רבה גם מקצבי רוק קשים.

המנהלת האדמיניסטרטיבית של הלהקה היא אלה וסרמן. חברת רהיטי ברדקס מכרמיאל נטלה את חסותה על הלהקה הכשרונית ומסייעת בקידומה.

ההופעה הערב תהיה הופעת הבכורה במסע ההופעות שמתכננת הלהקה בארץ ובחו”ל, לפני יציאתו לאור של האלבום החדש של Alien’s, אותו הם מקליטים בסטודיו הסאונד המוביל בארץ, Live Sound Recording Studio. השלושה יחלו במסע הופעות בארץ ובהמשך מתכננים להגיע לפסטיבלים בעולם ומבטיחים לתת שואו נפלא לקהל באירופה ובמדינות הסובייטיות לשעבר.

מקים הלהקה אלכס אייזנברג, אומר כי “הלהקה שלנו איננה רק שלושה בחורים שמנגנים רוק ומוסיקה שבאה מתוך הנשמה וקשורה לחלל הקוסמי, אלא גם תוצרת של עבודה קשה ויום-יומית. שם הלהקה Alien’s משקף את מהות העבודה המתמדת והוא נולד במהלך אחת החזרות כאשר חבר שלנו דני בן שטרית מלהקת Picture אמר שכדי לנגן בטכניקה גבוהה כזו, צריך להיוולד בכוכב אחר. כך נולד שם הלהקה. Alien’s זו לא רק מוסיקה, יש לנו נסיון עצום, אלה חיים שלמים, זה ביצוע וירטואוזי,  זו נשמה ששוכנת בתוך המוסיקה שלנו ובביצוע שלנו ואנחנו חברי הלהקה מוכנים לחלוק אותה עם הקהל שלנו”.

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *