בית / חדשות / ספורט / כדורסל / לזכרו של נדב באלוה ז״ל: חולוניה בכרמיאל
חולון מגיעה לכרמיאל כדורסל משחק ראווה נדב באלוה ז״ל

לזכרו של נדב באלוה ז״ל: חולוניה בכרמיאל

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

הפועל חולון מליגת העל, תכבד את זכרו של נדב באלוה ז״ל, לוחם סיירת אגוז מכרמיאל שנפל במלחמת לבנון השניה ותקיים ביום רביעי הקרוב (25.12) משחק ראווה לזכרו. הנציגה מליגת העל תתמודד נגד מכבי נדב כרמיאל, הקבוצה אשר נושאת את שמו של נדב באלוה ז״ל, והוקמה על ידי אביו, כדורסלן העבר, אליפז באלוה.

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי, אישר את הגעתו למשחק ויכבד בנוכחותו את המעמד המרגש. מי שעומד מאחורי אירוע הספורט הייחודי, כמו גם אירועים דומים בשנים קודמות, הוא נתנאל הררי, יו״ר העמותה לקידום הספורט בכרמיאל.

הררי: ״אני שמח להוביל שוב את משחק הראווה המסורתי לזכרו של בן העיר כרמיאל, נדב באלוה ז״ל, ותמיד מתרגש לקראת אירועים כאלה. אני חושב שאין דרך ראויה יותר מלהנציח את נדב, שהיה כדורסלן צעיר ומבטיח בקבוצה המקומית, באמצעות משחק כדורסל, ענף ספורט שהוא  כל כך אהב״.

קפטן הפועל חולון גיא פניני: ״אנחנו נרגשים להגיע לכרמיאל למשחק הראווה לזכרו של נדב באלוה ז״ל, ובטוח שכל מי שיבוא ייהנה מחוויית כדורסל״.

משחק ההנצחה, שיתקיים בחסות החומוסיה בכרמיאל בהנהלת ניר ובועז פרידר, יתקיים כאמור ביום רביעי הקרוב בשעה 18:00 בהיכל הספורט הורביץ בכרמיאל. הכניסה חופשית והקהל מוזמן.

כתבה מעניינת:

אופק שוסטר מכבי כלנית כרמיאל

מכבי כרמיאל ״עצרה״ ב-100

שתפומערכת פורטל זהר.נט המשחק בין המוליכה של ליגה א׳ צפון, מכבי כלנית כרמיאל לאחרונה בטבלה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.