כדורסל טבעת 2019 צילום אילוסטרציה: Pixabay
צילום אילוסטרציה: Pixabay

ליגה ב׳ צפון: מה עשו הקבוצות הכרמיאליות?

שתפו

מכבי נדב כרמיאל ממשיכה לנצח – ותחגוג בסוף החודש את העלייה, עצמה כרמיאל חוזרת לנצח והישגי אלון מפסידה בדרבי האזורי

מאת גיל דובריש

ט״ו באהבה מנחף

מכבי נדב כרמיאל השיגה ניצחון חוץ בנחף בפער של 16 (ט״ו) נקודות. הקבוצה יצאה למשחק במלוא הרצינות כיאה למובילת הליגה שצועדת בביטחה לליגה א׳. על אף שחסרו מספר שחקני מפתח, מכבי גילתה את יכולתה הרגילה, נטלה את היתרון מהפתיחה וכל רגע שנדרש ידעה ללחוץ על הגז ולהגדיל את הפער. הרבע הראשון היה שיוויוני בזכות 3 שלשות של נחף והסתיים ב-18:19 למכבי נדב. ברבע השני לחצה מכבי את התקפת נחף והגדילה בהדרגה את היתרון ל-29:36.

לרבע השלישי עלתה מכבי נדב במטרה לסיים את המשחק ותוך דקות עלתה ליתרון של 15 נקודות וסיימה את הרבע 39:55, ומכאן ועד סוף המשחק התנהל משחק לפרוטוקול, כאשר מכבי נדב מנצחת בסיומו 57:71. הנצחון הזה קבע שמשחק העליה יהיה הדרבי מול השגי ב-27.3 בשעה 20:00 בהיכל הורוביץ.

קלעו לנדב: יוסף גאדבן 18, אורן בימי 11, מיתר עזרא 10, שחר דודק 8, ג׳וני נהרא 6, מוטי דמרי ואורי קויפמן 4 כ״א, מארק קלינר, יורם מימון ואסף דמרי 3 כ״א. כן שיחק נחי לידר.

בכל העצמה מול עראבה

השבוע חזרה קבוצת עצמה כרמיאל למשחק בית נגד הפועל עראבה לאחר איבוד המקום השני בשבוע שעבר. הקבוצה התייצבה עם המון שחקני מפתח חסרים למשחק. פתיחה לא טובה של עצמה ועראבה השתלטה על המשחק ברבע הראשון. מעבר לאזורית ולחץ על כל המגרש הביאו למהפך והובלה של עצמה.
המשחק היה מאוד פיזי וקשוח ולא התעלה לרמה גבוהה, עצמה כרמיאל לא הצליחה ליצור יתרון סלים משמעותי והמשחק היה צמוד לכל אורכו. בסיום ניצחון חשוב של עצמה כרמיאל 46-49.
הירבו לקלוע לעצמה: רוברט ולרשטיין 12, שניר אליהו 10, עדי מלול 8.

הישגי אלון: נשארו עם המחמאות

הישגי אלון כרמיאל הגיעה מעודדת מהנצחון במחזור האחרון מול נחף ופגשה ביום רביעי לדרבי אזורי את משגב המנוסה שמדורגת במקום החמישי (לעומת הישגי אלון המדורגת במקום ה-6). הפתיחה היתה שייכת לאורחים מכרמיאל עם שתי שלשות מהירות של דניאל סונוגורוסקי ו-6 נקודות מתוך הצבע של ליאור אמוסין והישגי רצה ל-12-4 מהיר.

משגב לאט לאט נכנסה למשחק, שחקניה המנוסים לא איפשרו להישגי לברוח והחלו להתבסס על שחקני הפנים שלהם. משגב חזרה להוביל 24-18. ברבע השני והשלישי הישגי אלון כרמיאל חזרה יפה מאד לעניינים: ליאור אמוסין הוציא לפועל מתוך הצבע. קליעות מדוייקות מחוץ לקשת של אלי קולטונוף ,נתן בקמייב וניהול משחק מצוין של ניר סנדלר. הישגי סגרה גם את הרבע שלישי לא רע בכלל והפער בתחילת הרביעי עמד על 53-46 למשגב. ברבע האחרון משגב שלטה ללא עוררין, והישגי לא הצליחה לעצור אותה. בסיום 77-55 למשגב, ושוב מחמאות לשחקנים הצעירים של הישגי שצוברים עוד ועוד נסיון משחק.

קלעו להישגי אלון כרמיאל: ליאור אמוסין 15 נק', ניר סנדלר ואלי קולטונוף 9 כ"א, דניאל סנוגורודסקי 6 נק' נתן בקמייב ונועם ונטורה 5 כ"א, סרגיי קולצ'וב 4 נק', רותם ינאי 2 נק'.

כתבה מעניינת:

מכבי כרמיאל מפסידה עם הבאזר לגבעת שמואל צילום מסך 1265

מכבי עירוני כרמיאל טוענת לשערוריית שיפוט

שתפוצפו בקטע ותשפטו בעצמכם: האם הסל שקלעה גבעת שמואל נגד כרמיאל היה אחרי הזמן? מערכת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.